Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Navara i Łezka z hodowli BanieMisie :D

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Justyna K
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 4 października 2007, 15:53
Lokalizacja: Szczecin-Kijewo
Świnki morskie: świnka Dexter+Fantasja+Navara+Łezka pies:Max moje świnki pochodza z hodowli BANIE MISIE :D
Kontaktowanie:

Navara i Łezka z hodowli BanieMisie :D

Postautor: Justyna K » 20 czerwca 2010, 11:20

Przedstawiam swoje nowe dwa maluszki :D Navare i Łezke.
Navare zakupiłam pierwsza w poniedziałek.Po odejściu Hani postanowiłam dokupic do swojej Fantasji druga samiczke niestety okazało sie że Fantusia nie ma ochoty na towarzystwo innej świnki po odejsciu Hani wiec maluch był osobno.Po paru dniach maluszek bardzo chciał wejsc do innej świnki,chciał sie poprzytulac,smutno jej było samej wiec poszłam na całośc i dokupiłam wczoraj druga mała samiczke.Dziewczyny sa w jednej klatce ale Łezka jest bardzo spanikowana i wygania Navare ze swojego domku i kazda ma swój.Rożnica między nimi to dwa tyg,Łezka jest starsza ale na razie chudsza wiec licze że po paru dniach jak sie oswoi z nowym otoczeniem zaprzyjażni sie z Navarka.Łezka to mała złośnica jak sie okazało ale pracujemy nad zmiana charakteru,mam nadziejze że jest to spowodowane zmiana otoczenia i zabraniem od matki a teraz fotki :
NAVARA http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66b ... caf6f.html
ŁEZKA http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19b ... b59be.html
Obie dziewczyny pochodza tak samo jak moja Fantasja z hodowli Pana Bogumiła Gacparskiego BANIEMISIE :D


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Navara i Łezka z hodowli BanieMisie :D

Postautor: Magda_Oska » 20 czerwca 2010, 11:44

Śliczne dziewuchy. Niech się zdrowo chowają! :)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek



Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości

  • Dołącz do nas