Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Czy świnka moze przezyc szok po stracie towarzysza

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Czy świnka moze przezyc szok po stracie towarzysza

Postautor: befana30 » 29 sierpnia 2015, 12:13

matko jakie one fajne!!!! :D
faktycznie bardzo mlodziutkie, nie widac dobrze roznicy pomiedzy nimi, ale wyglada ze maja jeszcze miekka, typowo wczesna siersc.
Klusek wyglada jak moje dwumiesieczne, a Pop jak Gacek tylko ze moj bialy, tez taki "poczochrany" :tooth:
szkoda tej malej, taka kochana... a co jej bylo?

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Czy świnka moze przezyc szok po stracie towarzysza

Postautor: befana30 » 29 sierpnia 2015, 12:25

nie wiem czy mi sie uda, ale kombinuje ze wstawianiem zdjec, no zobaczymy...
to moje 5 dniowe prosiaki- poszly tymczasowo do "michy" bo musialam oddzielic od samiczki https://goo.gl/photos/BVrsFULZVfaj29Fw9
potem poszperam lepiej w tym dziadowskim tablecie i wkleje Pusie z Gackiem oraz mlode jak juz mialy miesiac :)

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Czy świnka moze przezyc szok po stracie towarzysza

Postautor: befana30 » 29 sierpnia 2015, 13:22

ocek pisze:a to moja kruszynka ktorej juz nie ma :(


wiesz co, przygladam sie tej twojej samiczce i przygladam i ci powiem, ze ona mi wyglada na ok. dwutygodniowa swinke- niektorzy sprzedawcy nie zawsze znaja dokladny wiek zwierzatek, albo po prostu zostalo im tak a nie inaczej przekazane, ale co za tym idzie- twoj wczesniejszy samiec tez nie bedzie mial wiecej niz 4 miesiace (jak nie 3 ) i tu by sie zgadzala niewielka roznica w wygladzie pomiedzy aktualnymi chlopakami- gdyby udalo ci sie zrobic zdjecie jak stoja jeden obok drugiego to by bylo fajnie, mozna by bylo ustalic dokladniejsza roznice wiekowa pomiedzy nimi :)
no, ale z drugiej strony zastanawiam sie dlaczego weterynarz wykonal kastracje skoro ogolnie sie uznaje ze przed 6 miesiacem zycia nie nalezy takiego zabiegu wykonywac :sly:

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas