Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

relacje kota i świnki

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
merkava
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2015, 16:43
Świnki morskie: dunio
Kontaktowanie:

relacje kota i świnki

Postautor: merkava » 30 maja 2015, 21:30

Czy dla świnki dużym stresem byłoby mieszkanie z kotem? Oczywiście kot przebywałby w odpowiednim dystansie od świnki tak, aby nie zrobić jej krzywdy.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
araminta504
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 2 kwietnia 2015, 20:57
Kontaktowanie:

Re: relacje kota i świnki

Postautor: araminta504 » 31 maja 2015, 8:46

Zalezy i od kota, i od swinki. Jesli kot lubi polowac to bedzie troche ciezko i jak swinka bedzie lazic po mieszkaniu musisz gdzies go zamykac.
Ja akurat mialam takie szczescie, ze moj kot jest lagodny jak baranek i jak swinki byly w domu tylko je obserwowal, wlazil do klatki i... wyzeral siano :D
Te z ciekawoscia go obserwowaly, wachaly i tak szczerze mowiac to chyba kot bardziej bal sie swinek niz one jego XD
Tak wiec mowie, zalezy glownie od kota (od plochliwosci swinki w sumie tez, ale nawet swinka z 'jajami' nie ma szans z drapieznym i wiekszym od siebie przeciwnikiem).


merkava
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2015, 16:43
Świnki morskie: dunio
Kontaktowanie:

Re: relacje kota i świnki

Postautor: merkava » 31 maja 2015, 14:38

Bardzo dziękuję za odpowiedź :-). Właśnie dostałam kota i boję się jak będą wyglądać jego relacje z moją świneczką. Na razie bada, ale nie atakuje świnki. Mam nadzieję że się dogadają, tak jak Twoje pociechy ;-)


Awatar użytkownika
Bibu
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 14 listopada 2014, 11:25
Kontaktowanie:

Re: relacje kota i świnki

Postautor: Bibu » 31 maja 2015, 20:43

Jest duża szansa, że jeśli to kot doszedł do świnki, to się nauczy z nią żyć. Gdyby to kot był najpierw, a świnka potem, to mógłby pomyśleć, że to żywa zabawka dla niego ;)


merkava
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2015, 16:43
Świnki morskie: dunio
Kontaktowanie:

Re: relacje kota i świnki

Postautor: merkava » 31 maja 2015, 21:14

U mnie właśnie tak jest- świnka była pierwsza. :-) Z tego co widzę, to zwierzaki są na razie na dobrej drodze żeby się zaprzyjaźnić :-D



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas