Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

świnka i świnka

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
alicja
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 15 września 2006, 16:16
Kontaktowanie:

świnka i świnka

Postautor: alicja » 15 września 2006, 16:29

Witam.
Za kilka dni będe miała świnkę i moja przyjaciółka równierz i mam pytanie czy jeżeli dwie świnki będą samcami czy samiczkami będą mogły kumplować:?:
Czekam na odpowiedz!!!


Awatar użytkownika

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 15 września 2006, 16:46

Witaj,

Jeśli będą to 2 osobniki tej samej płci to mogłyby się kumplować. Może jednak nie być to takie łatwe. Podczas wakacji opiekowałem się przez tydzień świnką kolegi (samiczką). Ja też mam samiczkę, jednak od początku się nie polubiły. Możesz spróbować, najlepiej na neutralnym gruncie.

Pozdrawiam


RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Postautor: RsQ » 15 września 2006, 19:15

on sie opiekowal moją świnka a ja jego a jezeli bedziesz miala samiczke a twoja koleżanka samczykt to możesz sie spodziewać w przyszłości niechcianego potomstwa


Awatar użytkownika
Anielka
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 15 sierpnia 2006, 16:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Anielka » 15 września 2006, 19:17

Jesli są to młodziutkie świnki, nie powinno być żadnych problemów. Jeśli jedna jest starsza a druga malutka - tez ok. Gorzej, jak są to dwa dorosłe osobniki. Często zaprzyjaźnienie jest wtedy niemozliwe. Mozna spróbować zapoznania, na neutralnym gruncie, zakładając dla ochrony grube rękawice, aby w przypadku walki móc natychmiast, bez szkody dla własnych rąk, rozdzielic walczące świnki.

Obrazek

Awatar użytkownika
vixia16
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 11 października 2006, 18:51
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: vixia16 » 15 listopada 2006, 21:22

No moja przyjaciółka miała roczna swinkę {teraz ma juz 2 lata} a ja miałam 3 miesieczną {i ma teraz ponad rok} i świnki bardzo się polubiły, a są to dwa samce. Nadal się lubia spotykać :P

Obrazek Gucio


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

  • Dołącz do nas