Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Gdy świnka się starzeje...- zachowanie

Miejsce na tematy związane ze świnkami, ale niepasujące do powyższych forów.
Awatar użytkownika
Karl Ruger
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 1 listopada 2010, 10:13
Lokalizacja: Ruda Śląska
Świnki morskie: Luna & Blanka
Kontaktowanie:

Gdy świnka się starzeje...- zachowanie

Postautor: Karl Ruger » 6 października 2011, 15:55

Jakie upodobania, nawyki lub zachowanie zmieniły się u Waszej świnki od czasów młodości? Może Wasza świnka w ogóle się nie zmieniła?
Moja Blanka na przykład kiedyś uwielbiała buraka, a nie lubiła ogórka, teraz ogórka lubi, a buraka mniej :P Luna kiedyś nie lubiła mnie lizać, teraz liże tak, że nie muszę myć rąk :D

Co z Waszymi świniami?

Obrazek

Living is easy with eyes closed.

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Gdy świnka się starzeje...- zachowanie

Postautor: Becia » 6 października 2011, 16:30

Mój Emil nic nie robi na wybiegu, ani nie fika, ani nic, tylko sobie siedzi w jednym miejscu. :)


Gucio01
Użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 3 maja 2011, 13:48
Kontaktowanie:

Re: Gdy świnka się starzeje...- zachowanie

Postautor: Gucio01 » 6 października 2011, 16:39

Gucio - jak mniej mniej niż rok, cały czas biegał na wybiegu, potem przestał. Teraz znowu zaczął. Nie chorował przez całe, swoje życie. Na starość...... :( Jak był mały to gryzł a teraz nie. Jak jeszcze był przed rokiem to uwielbiał chować sie w taty rękawie :lol: mój tata miał taką wielką bluzę z dużymi rękawami. A teraz to on się tak po 1 nie mieści, po 2 nie chce tam wchodzić. :D Wymaganie jedzeniowe też się zmieniły.


swinkowski
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: 13 września 2010, 19:15
Świnki morskie: Filek
Kontaktowanie:

Re: Gdy świnka się starzeje...- zachowanie

Postautor: swinkowski » 7 października 2011, 14:23

No na razie nic. Moja świnka nawet nie urosła za dużo to taki liliputek. Nie długo dwa lata będzie miał to jeszcze młody, ale bardziej leniwy. On już taki jest. Mimo to dalej ma szybką przemianę materii. Po woli się to zmienia.

http://sims3zwierzaki.pl/index.php/pl/praca/2206 - kliknij "jestem za" przez 4 dni codziennie!

Konto usunięte

Re: Gdy świnka się starzeje...- zachowanie

Postautor: Konto usunięte » 7 października 2011, 15:30

Lola im starsza tym bardziej leniwa,objada sie za dwie i ciagle sie wspina na klatke,zeby brac ja na rece,a jak juz ja wezme to ziewa,rozklada nogi i zasypia,patrzec jak zacznie na drutach robic skarpetki dla reszty swin



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

  • Dołącz do nas