Dzisiaj jest 20 kwietnia 2014, 17:50

Sklepy Zoologiczne w Bydgoszczy.

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Allisca

Użytkownik

Sklepy Zoologiczne w Bydgoszczy.

Post25 lipca 2007, 11:23

Właśnie co o nich myślicie ? ( jest ktoś z Bydgoszczy ??) Ja uważam że w Aligatorze (galeria pomorska) wogóle nie dbają o te zwierzaki...Kiedyś kupiłam tam chorego chomika i zdechł mi po 1 dniu....;/ Reklamacji nie uwzględnili...chociaż z drugiej strony mają całkiem tanie klatki a więc sprzęt - TAK zwierzaki - NIE . Drugi sklep to zoo market na 3 maja . Hmm....w sumie jest spoko zwierzaki zadbane klatki nie takie drogie a przy zakupie świnki lub królika z wyposażeniem 10 % zniżki :) A więc zwierzaki - Tak , klatki - Tak . Trzeci sklep to Aqua coś tam (na ulicy Śniadeckich) :P Zwierzaki zadbane ale klatki i sprzęt strasznie drogie a więc zwierzaki TAK sprzęt NIE :) Mam nadzieje że w czymś pomogłam (o ile jest ktoś z Bydgoszczy ) :))
Awatar użytkownika

dirdib

Zasłużony

Re: Sklepy Zoologiczne w Bydgoszczy.

Post25 lipca 2007, 16:10

LunCavia jest z bydgoszczy ale ma problemy z netem wiec poczekasz troche na jej odp :(
Awatar użytkownika

Bercik

Zasłużony

Post25 lipca 2007, 17:55

Samotność to taka straszna trwoga
Ogarnia mnie, przenika mnie

weeb

Administrator

Post25 lipca 2007, 20:27

A ja zachęcam do zakładania osobnych tematów. Zawsze łatwiej trafić do właściwego wątku :) Patrząc po liście użytkowników to tylko LunCavia jest z Bydgoszczy ;)
Awatar użytkownika

Allisca

Użytkownik

Post25 lipca 2007, 21:31

Miejmy nadzieje że użytkowników z Bydgoszczy przybędzie :) Postaram się to zmienić :)

Cavia

Użytkownik

Post12 stycznia 2008, 16:25

Ja też jestem z Bydgoszczy ;) Faktycznie w aligatorze nic nie polecam oprócz rzeczy dla piesków i kotów. gryzonie: nic a nic nie zadbane raz widziałąm jak szczurek miał w nóżce takiego góza, iż wyglądał jak średnia bombka :wsciekly: i wogóle klatki strasznie drogie i wogóle.. Na śniadeckich kupiłam świnkę i jak poszłam do weta okazało sie , że ma pasożyty!!! :/ Ale sam fakt, że sprzęt nie jest drogi wręcz tani. Na gdańskiej chyba jest zoolog, w realu jest małe stoisko ze zwierzątkami. Teraz planuje kupno świnki i jutro jade po klatkę a zwierzątko? Nie wiem muszę pojeździć po zoologach. Myślę, że się przydałam xD Pozdro:*

LunCavia

Hodowca

Post16 stycznia 2008, 14:39

Bydgoszcz to taki koniec świata to się nie ma dziwić, że mało stąd osób jest :D
A co do naszych sklepów zoo to moim zdaniem stoją na stosunkowo niskim poziomie :zdezorientowany:
Na pewno nie ma co ich porównywać z niektórymi sklepami, które widziałam np. na zachodzie.
Obrazek

SwinkaMorskaDyzio

Użytkownik

Post16 stycznia 2008, 15:12

Ej LunCavia tam są imiona twoich zwierząt to ty jakie masz zwierzęta ??
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2011, 22:21 przez weeb, łącznie zmieniany 3 razy
Powód: Takie rzeczy to na PW!

LunCavia

Hodowca

Post16 stycznia 2008, 15:42

Takie jak tam widzisz... Choć kilka nowych przybyło i kilka z wymienionych tam już ze mną nie mieszka, ale większość się zgadza,,,
Obrazek

pixellisimo

Użytkownik

Post12 lutego 2014, 22:12

hej, to stary wątek, ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie ;)
Zastanawiam się czy jest gdzieś w Bydgoszczy zoologiczny z dużym wyborem rzeczy dla świnek I GDZIE ON JEST. Chodzi mi głowie o paśnik, legowiska, bo domki są powszechne np w Aligatorze w GP. No i ogółem, np nie mogę znaleźć gryzaków z herbal pets u mnie mimo że odwiedzałam już wiele sklepów. Jest ktoś z Bydg kto pomoże? :)

LunCavia

Hodowca

Post13 lutego 2014, 00:09

Nie opłaca się kupować w sklepach, szukaj w internecie, to wyjdzie Ci sporo taniej ;)
Moim zdaniem najlepszy sklep zoologiczny w rozsądnych cenach i jeszcze z najlepszym wyposażeniem gdzie mieli wszystko co potrzeba to ten na śniadeckich, który kilka miesięcy temu spłonął i go dopiero remontują...
A byłaś na 3 maja w zoomarkecie? Może tam coś ciekawego się dostanie, ale jaka oferta jest ich teraz nie mam pojęcia bo nie byłam tam z 2 lata
Obrazek

pixellisimo

Użytkownik

Post14 lutego 2014, 01:32

o, fajnie że ktoś odpowiedział i to tak szybko!
niby taniej, ale nie lubię kupować przez internet, lubię zobaczyć, pomacać, pooglądać przed zakupem ;)
nie byłam na 3 maja, ale jak teraz weszłam na ich stronę internetową to mają asortyment dla psów i kotów tylko ;/
ale przejechać się nie zaszkodzi.
A na śniadeckich juz wiadomo kiedy będzie otwarty?

LunCavia

Hodowca

Post14 lutego 2014, 10:43

Hm...
Na 3 maja jest ogromne centrum zoologiczne. Za moich czasów na parterze bylo wszystko dla psów i kotów, a na piętrze były płazy, gady, rybki i gryzonie. Wątpie by z tego podziału zrezygnowali, bo jednak mają ogromną powierzchnię ;)
Niestety oficjalnie ze sklepem na śniadeckich nic nie wiadomo :( Wstawili szyby, robią jakieś remonty... ale nic konkretnego, trzeba czekać...
Żadko bywam na forum, tu mi się wątek wyświetlił, bo akurat mam ustalone powiadomienie, w razie jakichkolwiek innnych pytań proszę do mnie śmiało pisać ;)
Obrazek

Wróć do Sklepy zoologiczne