Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Sklepy Zoologiczne w Bydgoszczy.

Pytania, opinie i uwagi na temat sklepów zoologicznych.
LunCavia
Hodowca
Posty: 427
Rejestracja: 12 października 2006, 15:19
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Sklepy Zoologiczne w Bydgoszczy.

Postautor: LunCavia » 12 lutego 2014, 23:09

Nie opłaca się kupować w sklepach, szukaj w internecie, to wyjdzie Ci sporo taniej ;)
Moim zdaniem najlepszy sklep zoologiczny w rozsądnych cenach i jeszcze z najlepszym wyposażeniem gdzie mieli wszystko co potrzeba to ten na śniadeckich, który kilka miesięcy temu spłonął i go dopiero remontują...
A byłaś na 3 maja w zoomarkecie? Może tam coś ciekawego się dostanie, ale jaka oferta jest ich teraz nie mam pojęcia bo nie byłam tam z 2 lata

Obrazek

Awatar użytkownika

pixellisimo
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2014, 20:59
Lokalizacja: bydgoszcz
Świnki morskie: Pixel
Kontaktowanie:

Re: Sklepy Zoologiczne w Bydgoszczy.

Postautor: pixellisimo » 14 lutego 2014, 0:32

o, fajnie że ktoś odpowiedział i to tak szybko!
niby taniej, ale nie lubię kupować przez internet, lubię zobaczyć, pomacać, pooglądać przed zakupem ;)
nie byłam na 3 maja, ale jak teraz weszłam na ich stronę internetową to mają asortyment dla psów i kotów tylko ;/
ale przejechać się nie zaszkodzi.
A na śniadeckich juz wiadomo kiedy będzie otwarty?


LunCavia
Hodowca
Posty: 427
Rejestracja: 12 października 2006, 15:19
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Sklepy Zoologiczne w Bydgoszczy.

Postautor: LunCavia » 14 lutego 2014, 9:43

Hm...
Na 3 maja jest ogromne centrum zoologiczne. Za moich czasów na parterze bylo wszystko dla psów i kotów, a na piętrze były płazy, gady, rybki i gryzonie. Wątpie by z tego podziału zrezygnowali, bo jednak mają ogromną powierzchnię ;)
Niestety oficjalnie ze sklepem na śniadeckich nic nie wiadomo :( Wstawili szyby, robią jakieś remonty... ale nic konkretnego, trzeba czekać...
Żadko bywam na forum, tu mi się wątek wyświetlił, bo akurat mam ustalone powiadomienie, w razie jakichkolwiek innnych pytań proszę do mnie śmiało pisać ;)

Obrazek


Wróć do „Sklepy zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas