Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Awatar użytkownika
magda_filip
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2011, 21:03
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Zealot, Raynor
Kontaktowanie:

Re: Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Postautor: magda_filip » 28 lutego 2011, 15:31

Moja swinka tez tak robi, czasem popiskujac. Myslalem ze cos jej sie stalo, albo cos ja bardzo swedzi a tu prosze 8-)


Awatar użytkownika

Gaga
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 8 marca 2011, 21:14
Kontaktowanie:

Re: Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Postautor: Gaga » 9 marca 2011, 5:18

Hej!
Popcorning wlasciwie wykonuja wszystkie swinki, tylko te starsze i ciezsze troche rzadziej. Poza tym jako ze sa bardziej ociazale to nie podskakuja tak wysoko. Rzadziej tez wydaja przy tym dzwieki. Mlodsze swinki czesto podczas popcorning-u kwicza. Jedna rzecza ktora nowych, swiezo upieczonych wlascicieli przeraza jest fakt ze wyglada to na nieskoordynowanie ruchowe. A majac na uwadze fakt ze te malizny skacza tak wysoko ze czasami wrecz przewracaja sie na plecy nie nalezy sie dziwic ze na poczatku wszyscy przezywamy szok.
Tutaj macie przyklad takiej skaczacej malizny. Jestem pewna ze wielu z Was cos to przypomina. http://www.youtube.com/watch?v=ohYMcOoE ... re=related
A tu troszke starsza swinka w akcji http://www.youtube.com/watch?v=86j5u3gi ... re=related. Skad my to znamy, nieprawdaz?!


Gela
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 4 kwietnia 2011, 17:59
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Punk i Niuńka
Kontaktowanie:

Re: Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Postautor: Gela » 4 kwietnia 2011, 20:00

Uwielbiam sprzątać trociny z dywanu po takiej zabawie... Ale mimo wszystko jest to urocze :D.


Awatar użytkownika
Lusiek
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 12:12
Świnki morskie: Luusiek <3
Kontaktowanie:

Re: Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Postautor: Lusiek » 6 sierpnia 2011, 13:24

To być może jest popcorning. Moja świnka też tak robi. :P

Luusiek <3

Trusia [*]
Pusia [*]
Tuśka [*]
Za Tęczowym Mostem..

Konto usunięte

Re: Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Postautor: Konto usunięte » 6 sierpnia 2011, 13:56

To jeszcze nie raz cie rozbawi,zobacz kiedys z samego rana jak swinka sie budzi,wtedy potrafi brykac jak szalona,Daisy rano jak Tomek wstaje do pracy,zaczyna swirowac jak by miala padaczke,biega po klatce w kolo,skacze,wierzga nogami,wpada do hamaka,tarza sie w nim,a sekunde pozniej juz gdzie indziej,podrzuca zadkiem i glowa,faktycznie to wyglada jak by miala padaczke,kwiczy przy tym tak ,ze budzi mnie w innym pokoju,to tylko radosc,ciesz sie tym poki mozesz,bo potem przestanie :D


Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Postautor: Becia » 6 sierpnia 2011, 14:00

ruby_anger pisze:To jeszcze nie raz cie rozbawi,zobacz kiedys z samego rana jak swinka sie budzi,wtedy potrafi brykac jak szalona,Daisy rano jak Tomek wstaje do pracy,zaczyna swirowac jak by miala padaczke,biega po klatce w kolo,skacze,wierzga nogami,wpada do hamaka,tarza sie w nim,a sekunde pozniej juz gdzie indziej,podrzuca zadkiem i glowa,faktycznie to wyglada jak by miala padaczke,kwiczy przy tym tak ,ze budzi mnie w innym pokoju,to tylko radosc,ciesz sie tym poki mozesz,bo potem przestanie :D
To mój Timek wtedy biega po ściankach klatki. :lol:


Konto usunięte

Re: Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Postautor: Konto usunięte » 6 sierpnia 2011, 14:18

Becia pisze:To mój Timek wtedy biega po ściankach klatki.

Zebys wiedziala,ze to idealnie ppowiedziane,Daisy jak dostanie szalu to az dudni w klatce,Lola i Lucy tylko patrza co ona robi


Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Postautor: Becia » 6 sierpnia 2011, 18:21

ruby_anger pisze:
Becia pisze:To mój Timek wtedy biega po ściankach klatki.

Zebys wiedziala,ze to idealnie ppowiedziane,Daisy jak dostanie szalu to az dudni w klatce,Lola i Lucy tylko patrza co ona robi

A Emil tylko patrzy się na niego jak na głupka. :lol:


Konto usunięte

Re: Świnka śmiesznie się zachowuje czy to normalne??

Postautor: Konto usunięte » 12 sierpnia 2011, 13:29

To wlasnie jest piekne,jak swinka swiruje iaj szalona,znaczy to,ze czuje sie bezpieczna i spokojna


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

  • Dołącz do nas