Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

problem z moja swinka ;(

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Awatar użytkownika
funny girl
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 31 lipca 2009, 11:16
Lokalizacja: Tuchów
Kontaktowanie:

Re: problem z moja swinka ;(

Postautor: funny girl » 17 marca 2012, 12:49

Racja, na tym forum NIEKTÓRZY są dość wrogo nastawieni do innych użytkowników ;). A to nie jest najlepszy sposób na rozwijanie tego forum, i wydaje mi się, że osoby "rządzące" tym forum powinny to doskonale wiedzieć. To, że ktoś zna się dobrze na świnkach, to nie znaczy, że ma innymi, że tak powiem pomiatać. Każdy zasługuje na szacunek.. Ale nie moja w tym głowa,. Nie rozumiem tylko co komu przeszkadza, że ktoś pisze z małej czy dużej litery. To nie jest forum polonistyczne, a na świecie jest dużo dyslektyków, lub ludzi po prostu nie znających gramatyki.

Co do tematu, to świnka potrzebuje po prostu czasu. Szybkość oswajania zależy od charakteru świnki, jedne się przyzwyczajają szybciej, inne wolniej. A nie jest dziwnym to, że świnka się Ciebie boi, po prostu osoba która się nią opiekowała-znikła i świnka jest zdezorientowana, nie wie czy może Ci ufać. Musisz jej okazać miłość i ciepło, a wszystko będzie ok ;)

Pusia- 02.06.2004-12.12.08
To ty byłaś ze mną przez te najlepsze lata,
To ty lizałaś moją twarz, gdy z oczu ciekły mi łzy.
I mimo to, że ciebie już ze mną nie ma,
W moim sercu na zawsze pozostaniesz tylko Ty... ;*

Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: problem z moja swinka ;(

Postautor: Konto usunięte » 17 marca 2012, 19:56

Lenistwo najprosciej zaslaniac dysleksja,pocztyajcie co to wogole jest a potem sie wypowiadajcie,a minimum jezyka obowiazuje na wszystkich forach!funny girl jesli masz do mnie problem to prosze na pw.


Awatar użytkownika
yoursdreamss
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 11 marca 2012, 19:23
Świnki morskie: mikusia
Kontaktowanie:

Re: problem z moja swinka ;(

Postautor: yoursdreamss » 20 marca 2012, 23:14

No i w czym jest problem? Zapomnialo mi sie napisac z duzej litery nie jestem dysortografem, a tutaj juz panike sie sieje z blahych powodow ;p ale ok, bede tego juz pilnowac. Chcialam sie tylko poradzic was co mam w takiej sytuacji zrobic bo opieka nad swinka spadla na mnie jak grom z jasnego nieba ;) Na poczatku mnie to przerazilo ale teraz widze jakie te zwierzatka sa kochane i pocieszne ;) nawet zauwazylam znaczna poprawe w relacji z moja swinka, a mianowicie juz daje mi sie czesciej poglaskac kiedy jest na wybiegu ;) a na kolanach to taka grzeczniutka jest... Mmm.... Miodzio ;) oby tak dalej ;)


majka11454
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 marca 2012, 17:27
Kontaktowanie:

Re: problem z moja swinka ;(

Postautor: majka11454 » 21 marca 2012, 17:31

Ja mam podobnie. Jak dostałam świnki od dziadka były dzikie, nawet bardzo. Dobrze im się żyło bez mojej ingerencji, ale ostatni ostro się za nie wzięłam. Po kilku dniach podchodzą do ręki na zawołanie, nie boją się podnoszenia. Wystarczy, że wypuścisz ją na wybieg położysz smakołyk na ręce i dalej to świnka wie co ma robić...:) Pozdrawiam



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

  • Dołącz do nas