Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Awatar użytkownika
hubert602
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 11:37
Świnki morskie: Pysia
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: hubert602 » 5 maja 2012, 20:36

Wiecie co ja narazie spotkalem ja jeden raz . I ja nic takiego nie mowilem ze beda je spotykac codziennie. tylko np raz w lato max 2 jesli juz . Ale jak narazie swinki za soba nie tesknia. Moze macie racje zeby ich nie spotykac. :)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
KaroKa
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 20 listopada 2011, 14:19
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Coffe[*] i Mocha
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: KaroKa » 5 maja 2012, 21:00

Ty ich lepiej nie spotykaj i nie rozważaj tylko kup drugą samiczkę i tyle.


Awatar użytkownika
Karl Ruger
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 1 listopada 2010, 10:13
Lokalizacja: Ruda Śląska
Świnki morskie: Luna & Blanka
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: Karl Ruger » 5 maja 2012, 21:20

hubert602 pisze: I ja nic takiego nie mowilem ze beda je spotykac codziennie.


Ah nie?

hubert602 pisze:bedziemy je codziennie spotykac.


A jeśli będziesz je spotykać tak rzadko, to i tak będzie źle. Kolego, czy do Ciebie naprawdę nic nie dociera?

Obrazek

Living is easy with eyes closed.

kaśka112
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 2 maja 2012, 20:32
Świnki morskie: Twister
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: kaśka112 » 5 maja 2012, 22:40

Kochani, niestety dużo osób pisze tak po prostu -"żeby pisać" i nie obchodzą ich odpowiedzi forumowiczów. A później jest : "a ja i tak będę tak robić" czy "ale nic się nie stało"... Niestety (bez obrazy)- ludzie są głupi :|


Awatar użytkownika
KaroKa
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 20 listopada 2011, 14:19
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Coffe[*] i Mocha
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: KaroKa » 6 maja 2012, 10:02

Nom,raz pisze,że będzie spotykać,raz,że nie i jeszcze pisze,że my tu bzdury piszemy.No sory,ale może zamiast takiego cyrku niech kupi drugą świnkę tej samej płci i tyle.Ale,nie zapewne zaraz znajdzie się wymówka,a to rodzice nie pozwalają ,a to coś,jak zwykle z resztą.Jak i tak nie zamierza słuchać naszych rad to po co się pyta?


Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: vagina_denata » 6 maja 2012, 21:33

KaroKa pisze:Jak i tak nie zamierza słuchać naszych rad to po co się pyta?

Jest to zagadka, której zapewne nikt, nigdy nie rozwiąże. Niestety zakładanie tematów z pytaniem, a potem stwierdzanie "wiem lepiej, odwalcie się" jest nagminne.

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Awatar użytkownika
hubert602
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 11:37
Świnki morskie: Pysia
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: hubert602 » 10 maja 2012, 20:55

dobrze posluchajcie to co cytowala Lucy gryzon to jak narazie to niech ona sie nauczy czytac bo skopiowala to co jest najglupsze a co innego to mie spokiowala ja napisalem ze jesli bysmy je mieli soptykac to bedziemy je codziennie pisac i jesli juz jak cos to ja nie jestem glupi i narazie nie pisze ze bede je na przymus spotykal wyraziliscie sie dobra ok ale nie musicie odrazu naskakiwac do jasnej cholery bo juz troche przesadzacie sory ze ak mowie ale to jest denerwujace!!!!!!!!!!!!


Awatar użytkownika
kin28
Moderator
Posty: 3289
Rejestracja: 20 listopada 2011, 13:56
Lokalizacja: Śląsk
Świnki morskie: Gizmula [*] Daisy [*] Coco [*] Ada [*] Lilo
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: kin28 » 10 maja 2012, 21:12

Ok, nie denerwuj się, bo Ci oczy wyjdą. Po pierwsze, to pisz po ludzku, bo póki co to parę słów się da zrozumieć, a po drugie, to zadałeś pytanie = oczekiwałeś odpowiedzi. Na tym forum jesteśmy po to, by pomagać i wyrażać swoje opinie, a 98% twierdzi tak samo, nie spotykaj, bo tylko na gorsze wyjdzie. Jeśli Cię to nie interesuje, no i nie masz zamiaru tak robić to po co zadajesz pytanie?!
A na dodatek Lucy dobrze pisała. Jest napisane, więc się nie wypieraj, że nie pisałeś.

Świnka to zwierzątko bardzo towarzyskie, znakomicie czuje się w towarzystwie pokarmu.

Konto usunięte

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: Konto usunięte » 11 maja 2012, 13:37

hubert602 pisze:dobrze posluchajcie to co cytowala Lucy gryzon to jak narazie to niech ona sie nauczy czytac bo skopiowala to co jest najglupsze a co innego to mie spokiowala ja napisalem ze jesli bysmy je mieli soptykac to bedziemy je codziennie pisac i jesli juz jak cos to ja nie jestem glupi i narazie nie pisze ze bede je na przymus spotykal wyraziliscie sie dobra ok ale nie musicie odrazu naskakiwac do jasnej cholery bo juz troche przesadzacie sory ze ak mowie ale to jest denerwujace!!!!!!!!!!!!
A teraz wez gleboki wdech,i edytuj swoj post ,wstaw jakies przecinki i ochlon,bo nie wiem o co Ci chodzi,klucic sie mozecie po lekcjach na placu zabaw a tu piszcie grzecznie.


Awatar użytkownika
Talia
Hodowca
Posty: 1152
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 8:39
Lokalizacja: Toruń
Świnki morskie: Grappa, Anastazja, Princeska, Duchessa, Falbala
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie dwóch świnek jak się będą zachowywać

Postautor: Talia » 11 maja 2012, 13:43

Ja wyrażę się tak: nie ma sensu, bo zanim samiczki ustalą hierarchię i zapoznają się to będą musiały iść do domu.
Poza tym weź pod uwagę to, ze łączenie dla świnki która nie ma kontaktu z innymi świnkami na co dzień jest bardzo stresujące, niepotrzebnie będziesz narażał ją na taki stres.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

  • Dołącz do nas