Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Hałaśliwe noce

Rozmowy o oswajaniu, nawykach i zachowaniu świnek morskich.
Mmaciorek
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 października 2012, 13:50
Świnki morskie: Muffi <3
Kontaktowanie:

Hałaśliwe noce

Postautor: Mmaciorek » 17 listopada 2012, 17:01

Hejka,

mam problem, otóż moja świnka straaaaaaasznie hałasuje w nocy. Przez to nie mogę spać i muszę wynieść ją do innego pokoju :/. Jakie macie porady ?

@REEDIT: chodzi mi o to, że świnek chodzi po klatce i non stop coś je.
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2012, 14:35 przez Mmaciorek, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Hałaśliwe noce

Postautor: Konto usunięte » 17 listopada 2012, 19:07

ale hałasuje w sensie kwiczy ?? czy ogryza klatkę lub domek ?? Ja moim daję na noc cały kawał ogórka i jabłka do tego pełna micha jedzenia kopiec siana i śpią grzecznie do 9 :) Może też kwiczeć bo się nudzi jak jest sama :)


Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Hałaśliwe noce

Postautor: raeylan » 17 listopada 2012, 19:13

Dokładnie - co ona konkretnie robi? Jest samotna, pewnie się nudzi. Daj jej coś do chrupania na noc, żeby się czymś zajęła.

Obrazek

Konto usunięte

Re: Hałaśliwe noce

Postautor: Konto usunięte » 17 listopada 2012, 20:46

Od razy wciskacie żarcie, anie wiadomo co się dzieje : >>
Niech autor napisze o co konkretnie chodzi.


Konto usunięte

Re: Hałaśliwe noce

Postautor: Konto usunięte » 17 listopada 2012, 20:51

Ja nie wciskam żarcia zapytałam jaki to hałas czyli co świnka robi i dodałam że aby moje były cicho musza mieć swoje wyposażenie .


Konto usunięte

Re: Hałaśliwe noce

Postautor: Konto usunięte » 17 listopada 2012, 20:58

Dimii - Ty weź się ogarnij w końcu,bo zaczynasz mnie drażnić swoimi wypocinami. Już Ci raz napisałam coś na ten temat i chyba znowu muszę,bo nie dociera do ciebie nic. To,że ktoś napisał o jedzeniu żeby dawać na noc by świnka była cicho nie oznacza,że wciska żarcie do cholery. Moje też hałasują w nocy,ale tak już ze zwierzakami. W dzień śpią,a w nocy hałasują. Fakt,że to wkurza,ale jeśli się bierze zwierzę to trzeba się liczyć z tym,że mogą być noce nie przespane.


Awatar użytkownika
kin28
Moderator
Posty: 3289
Rejestracja: 20 listopada 2011, 13:56
Lokalizacja: Śląsk
Świnki morskie: Gizmula [*] Daisy [*] Coco [*] Ada [*] Lilo
Kontaktowanie:

Re: Hałaśliwe noce

Postautor: kin28 » 17 listopada 2012, 21:01

Ale przecież Dimii nic złego nie powiedziała :P Faktycznie, nie koniecznie trzeba faszerować świnkę przysmakami, ale można. Chyba, że świnka hałasauje np. gryząc coś, to już inna bajka...

Świnka to zwierzątko bardzo towarzyskie, znakomicie czuje się w towarzystwie pokarmu.

Konto usunięte

Re: Hałaśliwe noce

Postautor: Konto usunięte » 17 listopada 2012, 21:03

Świetnie, wyjdę na złą wiedźmę tylko dlatego, że mam swoje zdanie i chcę pomóc :)


Konto usunięte

Re: Hałaśliwe noce

Postautor: Konto usunięte » 17 listopada 2012, 21:05

No wiesz kinia jakby moje hałasowały w nocy to mój luby by je na mróz wystawił na balkon bo on musi mieć ciszę i spokój bo nie sypia cały tydzień a jak wraca na weekend chce to nadrobić , więc moje się nauczyły że w nocy sie śpi a jak chce się im jeść to mają wszystko co potrzeba :)
Dimmi bo napisałaś że wciskamy na siłę jedzenie śwince kolegi a wcale tak nie jest . Może np ona w nocy jest głodna i temu hałasuje bo szuka jedzenia . Jaką masz pewność że kolega wystarczającą ilość jedzenia dał śwince na noc >??


Konto usunięte

Re: Hałaśliwe noce

Postautor: Konto usunięte » 17 listopada 2012, 21:08

Właśnie chcę się dowiedzieć w czym problem, staram się przyjaźnie zwracać, ale widzę, że niektórzy są dość nerwowi...
A, dzięki Kundzia, że chociaż ty przemyślałaś mojego posta i wiesz, co napisałam : DD


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Zachowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas