Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Mix sałat dla świnki?

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
chudy3681
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 marca 2014, 9:33
Świnki morskie: Frajda, Nicki, Mała
Kontaktowanie:

Mix sałat dla świnki?

Postautor: chudy3681 » 13 marca 2014, 9:38

Witajcie.
Jest to mój pierwszy post także chciałbym się przywitać. ;) Mam do was pytanko, czy mogę podać ten o to mix moim świnką? https://www.google.pl/search?q=fresh+mi ... B207%3B207


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Mix sałat dla świnki?

Postautor: GalaxySparkle » 13 marca 2014, 23:18

Sprecyzuj, o co dokładnie chodzi, bo w wynikach wyszukiwania pojawiają się różne mieszanki sałat, w tym z sałatą lodową, która zawiera dużo wody i chemii i brakuje w niej składników odżywczych. Najlepiej sam przeczytaj skład na opakowaniu konkretnego produktu i porównaj z listą bezpiecznych pokarmów. Ja nic takiego nie kupuję, jakoś wolę kupić całe pojedyncze warzywo.


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: Mix sałat dla świnki?

Postautor: Sensibles » 28 kwietnia 2014, 17:00

Jeśli mix zawiera różne rodzaje sałat i tylko to, to możesz. Ja miksów nie podaję i kupuję osobno różne typy sałat i podaję, ale czemu by nie zrobić tego w mixie. Weź tylko pod uwagę, że sałata urwana z własnego ogródka i chociażby jednego rodzaju będzie lepsza niż milion typów sałat ze sklepu, ale niestety bardzo nafaszerowanych chemią...przemyśl to też pod tym aspektem.

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Żywienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas