Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Klatki naszych swinek-galerie

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
MiłośniczkaProśków

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: MiłośniczkaProśków » 3 lipca 2011, 10:27

No właśnie chciała bym połączyć bokami,ale tylko jedna z klatek jest składana :?
Jeszcze minie trochę czasu,zanim wykastruję Harpuna,więc wiecie. Jak dobrze pójdzie (rodzice) to mam zamiar wybrać się z Harpunem na kastrację 19 lipca. Tak późno,ponieważ 9 jadę na Chorwację i wracam 18. A przed wyjazdem nic nie wskóram raczej.No a od 19 sześć tygodni to jest do 29 sierpnia :o Trochę długo,no ale przeżyję 8-)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
świniaczek
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 15:24
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Major i Olesia
Kontaktowanie:

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: świniaczek » 3 lipca 2011, 23:23

Prosiaki też przeżyją - a potem do końca życia razem, takie kochające świnkowe małżeństwo :D

Nie wiem czy się chwaliłam, ale już od jakiegoś czasu (2-3 miechy :lol: ) Major ma rezydencję - 80 cm na 45 bodajże.

Moje świnki - Olesia i Major :)
Lester w nowym domku:)
za TM Hey [*]

Awatar użytkownika
Karl Ruger
Użytkownik
Posty: 775
Rejestracja: 1 listopada 2010, 10:13
Lokalizacja: Ruda Śląska
Świnki morskie: Luna & Blanka
Kontaktowanie:

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: Karl Ruger » 4 lipca 2011, 13:24

Ma ktoś klatkę 120cm?
Ostatnio zmieniony 4 lipca 2011, 14:33 przez Karl Ruger, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

Living is easy with eyes closed.

MiłośniczkaProśków

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: MiłośniczkaProśków » 4 lipca 2011, 14:30

Lucy_gryzoń - ja bym chciała :D Ale wiesz,jak połączę być może te dwie 80-tki,to wyjdzie większa :)
Ostatnio zmieniony 4 lipca 2011, 14:35 przez MiłośniczkaProśków, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
bez imienny
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 7 czerwca 2011, 17:42
Świnki morskie: kochany Iro
Kontaktowanie:

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: bez imienny » 4 lipca 2011, 14:34

vixia16 pisze:No jakoś napewno uzbieram na klatke dla Gucia. Bo w klatce jest o wiele wiecej możliwości niż w akwarium. Bo ja wlaśnie chciłabym kupić wysokie i długie rzeby zrobić pięterko :P




ja mam klatę z dwoma piętrami i kosztuje u mnie 70 zł.

ja mam klatkę ok. 40x20, ale ma dwa piętra. moja świnka jest mała więc jakieś pół roku tu będzie. mam jeszcze dwie inne klatki więc mam wybór! :D
Ostatnio zmieniony 4 lipca 2011, 14:43 przez Sensibles, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji "zmień".


MiłośniczkaProśków

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: MiłośniczkaProśków » 4 lipca 2011, 14:38

bez imienny - nie pisz posta pod postem.
Lucy_gryzoń - Cherry ma chyba 120-stkę.
Ostatnio zmieniony 4 lipca 2011, 14:44 przez Sensibles, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Upominanie użytkowników zostaw moderacji forum ;)


Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: vagina_denata » 4 lipca 2011, 17:50

bez imienny pisze:
vixia16 pisze:No jakoś napewno uzbieram na klatke dla Gucia. Bo w klatce jest o wiele wiecej możliwości niż w akwarium. Bo ja wlaśnie chciłabym kupić wysokie i długie rzeby zrobić pięterko :P




ja mam klatę z dwoma piętrami i kosztuje u mnie 70 zł.

ja mam klatkę ok. 40x20, ale ma dwa piętra. moja świnka jest mała więc jakieś pół roku tu będzie. mam jeszcze dwie inne klatki więc mam wybór! :D

:shock: 40x20? To w ogóle nie jest klatka dla świnki, zmień ją natychmiast! Najmniejsza klatka jakiej może być świnka musi mieć wymiary 80x50, Twoja jest ponad 2 razy mniejsza :shock: Nie ma znaczenia czy świnka jest mała czy duża, bo małe przecież tez potrzebują ruchu, lubią biegać po klatce, hasać...

Nie mogę uwierzyć w ten post, jak można trzymać zwierzę w klatce, która ma 20 cm szerokości, wszy byłoby za ciasno! Czy ty w ogóle czytałeś o klatkach dla świnek zanim ją kupiłeś?

Lucy_gryzoń pisze:Ma ktoś klatkę 120cm?

Ja się przymierzam, bo ze wstępnych pomiarów wychodzi mi, że jak zrobię małe przemeblowanie to się zmieści :twisted:

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Konto usunięte

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: Konto usunięte » 4 lipca 2011, 18:02

ja mam 140 i za nic bym nie zmienila na mniejsza,moje zrebaki lubia swirowac,Lusi daje popisy,zakrecaja jak na nartach,az sie trociny sypia ,jesli macie miejsce polecam 120 lub 140


Awatar użytkownika
bez imienny
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 7 czerwca 2011, 17:42
Świnki morskie: kochany Iro
Kontaktowanie:

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: bez imienny » 4 lipca 2011, 18:36

droga/i vegino_denato
tak myślałam, i gdyby nie była dla świnek to do niczego. dla chomików ma za duże odstępy między kratkami. zapewniam cię i możesz być spokojny/a że jest to odpowiednia klatka dla świnek mimo swoich stosunkowych rozmiarów. spokojna twoja rozczochrana! ;)


Inka97
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: 1 stycznia 2011, 18:56
Lokalizacja: Wrocław/Wilczyce
Świnki morskie: Lenka i Tosia
Kontaktowanie:

Re: Jaką masz klatkę?

Postautor: Inka97 » 4 lipca 2011, 18:40

Nie, NIE jest dla świnek! Dla świnki minimum dł. to 80, i nie wmawiaj nam, że 2 razy mniejsza klatka jest dobra! Mowisz, że ma piętra...A wiesz może, że świnka ma za delikatny kręgosłup do wspinania...i musi biegać, mimo że jest mała. Jak najszybciej zmieniaj klatkę!

Prawdziwy przyjaciel jest z tobą w chwilach strachu i zwątpienia. Fałszywy wtedy boi się tylko o siebie...

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

  • Dołącz do nas