Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Czy dwie świnki mogą..?

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Awatar użytkownika
Amiya
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 25 czerwca 2015, 12:56
Świnki morskie: Franio, Portos i Sid.
Kontaktowanie:

Re: Czy dwie świnki mogą..?

Postautor: Amiya » 2 lipca 2015, 1:40

0paulusia0 pisze:Klatkę mam chyba tak zwana 80 tylko wymiany, które podałam to powierzchnia po której może poruszać, mam taką klatkę jak ta http://www.e-pazur.com/p4756,klatka-dla ... plast.html Czy faktycznie jest za mała, czy jednak jest to standardowa 80? W takim razie nie wezmę kolejnej świnki skoro nie mam póki co warunków by mieć dwie. To jest moja pierwsza świnka nie mam więc doświadczenia w opiece nad nimi, klatka wydawała mi się bardzo duża byłam pewna, że to setka po zmierzeniu się jednak zdziwiłam. Sądzę, że świnka ma teraz lepsze warunki niż miała wcześniej bo nie była w ogóle wypuszczana z klatki tak by mogła sobie swobodnie chodzić po pokoju czy po łące.

Ta z Ferplasta jest dobra, ale dla dwóch to za mała będzie. ;)
Ja mam klatkę 100x50 cm i dla dwóch świnek nie jest za dobra, bo moje mają sporo akcesoriów i klatka musi być większa, dlatego kupuję kolejną 120x60 cm również z firmy Ferplast.
Gdy będziesz mieć odpowiednie warunki na większą klatkę, to wtedy bez problemu zakup drugiego prosiaka tej samej płci. :)

Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego że są nieme dla je­go tępej percepcji.

Awatar użytkownika


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas