Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Coś z łapą, brzuchem??

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Awatar użytkownika
J@dz!u$q@
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 19:49
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontaktowanie:

Coś z łapą, brzuchem??

Postautor: J@dz!u$q@ » 18 czerwca 2007, 18:57

Dzisiaj moja świnka morska jest jakaś dziwna;( Zawsze chce jedzenie mniej więcej co 2 godziny, a dzisiaj wogle nie chce. Ani razu nie chciała jeść! Dałam jej niedawno liść sałaty. Ale całkowite objawy są takie: nie je, nie pije, cały czas ma podkuloną łapkę, ciągle śpi! NIc tylko śpi i śpi:(:(:( Co mam robić i co to jest? Bardzo się boję :(:(:( Jutro mama powiedziała, że pójdziemy z nią do wterynarza jeśli stan się nie poprawi.... Pomocy!!!!!:(;(;(;(:(:(:(:(

"Życie jest koloru jaki ma Twoja wyobraźnia"

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Monia
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 16:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Monia » 18 czerwca 2007, 20:07

Spokojnie, bez paniki.
Trudno powiedzieć co to może być ale jeżeli zupełnie nic nie chce jeść to to nie jest chyba w porządku. Narazie się nie denerwuj- idź z nią do weterynarza i zobaczycie co to może być, bo po takich objawach nie da się stwierdzić co to konkretnie może być bez wykonania badań.


Awatar użytkownika
Norka
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 18 czerwca 2007, 22:53
Kontaktowanie:

Postautor: Norka » 18 czerwca 2007, 23:03

Do weta. :( Świnka jak długo nie je to znaczy że jest naprawdę źle...Dziś moja odeszła miedzy innymi przez niejedzenie!!! :zalamany: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

Moja kochana Norcia! :)

Awatar użytkownika
kaja111
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:16
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Postautor: kaja111 » 19 czerwca 2007, 11:39

Najważniejsze żeby teraz działać szybko. Świnka może mieć poprostu zły dzień. Jeżeli nie je to wygląda mi to na przerost trznowców albo coś z układem pokarmowym, może wzdęcie? sprwadź dokładnie brzuszek czy nie jest wydęty(jak balonik, wylewający się po obu stronach) czy świnka robi kupki i czy nie są miękkie...

Obrazek

Awatar użytkownika
Norka
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 18 czerwca 2007, 22:53
Kontaktowanie:

Postautor: Norka » 19 czerwca 2007, 17:15

I jak? byłaś u weta?

Moja kochana Norcia! :)


Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

  • Dołącz do nas