Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Choroba, ktora pochlonela moje 2 proski w 2 tygodnie :(

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
sylwinek
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 18 stycznia 2016, 12:49
Kontaktowanie:

Re: Choroba, ktora pochlonela moje 2 proski w 2 tygodnie :(

Postautor: sylwinek » 5 lutego 2016, 20:33

Drops w nowym domku!
Widac, ze jest zestresowany, szczegolnie jak przemieszczam sie kolo klatki - wtedy nieruchomieje. Ale wierze, ze jak kiedys dziewczynki zacznie sie za mna po klatce przemieszczac I na lapkach wygladac za mna.
Staram sie go czesto glaskac, nawet 3 razy cicho zagruchal (ale chyba przez pomylke, bo od tamtej pory cisza). Byl juz na kocyku ze mna, poglaskany I pomiziany. Splaszcza sie pod reka, wiec chyba nie jest tak zle :) Zdazyl obszczurac kanape :/ Je warzywka, ale tylko w klatce, poza klatka albo z reki nie ma opcji, zeby cos wzial. Peletsow w ogole nie je, jakby nie znal.
Ciezka praca przede mna nad jego powrotem do szczesliwego zycia :)
Zdjecia wkrotce!


Awatar użytkownika

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Choroba, ktora pochlonela moje 2 proski w 2 tygodnie :(

Postautor: befana30 » 6 lutego 2016, 7:50

W jego zamysle pewnie on kanapy nie osikal tylko "zaznaczyl jako swoje" :lol:
Ale wcale taki przestraszony nie jest, widac ze skoro sie rozluznia i rozplaszcza to jednak nie jest zestresowany :) mowisz pogruchal przez pomylke..? :lol:
Zaloze sie, ze sie szybciej oswoi niz inne dopiero co wziete swinki :)

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

sylwinek
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 18 stycznia 2016, 12:49
Kontaktowanie:

Re: Choroba, ktora pochlonela moje 2 proski w 2 tygodnie :(

Postautor: sylwinek » 8 lutego 2016, 14:25

Wiec....po 3 dniach razem widze, ze nie bedzie latwo oswoic go tak, jak mi sie udalo z dziewczynkami. O ile w ogole sie to uda. Na dzien dzisiejszy swinek jest bardzo plochliwy, kazdy szybszy ruch, odlgos powoduje atak paniki i bieganie wkolo klatki. Rowniez moja reka chcaca go poglaskac. Z drugiej strony jak go podnosze to straci wladze w calym ciele, klade go sobie na piersi i tak nosze a on lezy tak jak go polozylam. Tak jakby sie bal, nie wiem, nie potrafie tego ocenic. Odglosow nie wydaje zupelnie zadnych. Cichusienko pisnal wczoraj, ale to ledwie slyszalne bylo.
Nie pije w gole wody, ale warzywa dostaje soczyste, wiec moze nie potrzebuje. Kolby na zabki nawet nie tknal, a kupuje zawsze takie naturalne z ziol i sianka.
Nienawidzi czesania, a musze to robic conajmniej co 3 dzien bo sie sfilcuje znowu. Wlosy na dupce ma przebarwione, bo pewnie nigdy nie byl kapany. Przy czesaniu kupra tak kopie tylnymi lapkami ze masakra:) Suszarka wczoraj malo go o zawal nie przyprawila, a suszylam tylko siebie, wiec juz sie boje jak jego wykapie i bede musiala mu te pukle wysuszyc:/

Z lepszych wiesci: wczoraj wieczorem sie rozplaszczyl na kocyku, glowke polozyl na boczek i jak go smyralam miedzy oczkami i uszkami to zamykal oczka :) Wiec musialo mu byc dobrze.

Nie poddaje sie, walcze o jego resocjalizaje i powrot do szczesliwego, swinkowego zycia. Mama nadzieje uslyszec kiedys ten radosny pisk. Na razie cmokam caly czas, zeby sie nauczyl, ze to oznacza albo szamke albo cos innego milego, jakies mizianie:)

Ponizej fotki :D
Załączniki
20160207_161222.jpg
20160205_203516.jpg
20160206_161010.jpg


świnkawikamorska
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: 1 lutego 2016, 10:20
Lokalizacja: Polska
Świnki morskie: UFO ur. 26.12.15
Kontaktowanie:

Re: Choroba, ktora pochlonela moje 2 proski w 2 tygodnie :(

Postautor: świnkawikamorska » 8 lutego 2016, 14:43

Na prawdę piękny prosiaczek! :D Na drugim zdjęciu myślałam, że to futro zwinięte w "kłębek" ale po sekundzie doszłam do wniosku, że to drops :')
Pozdrawiam. ;)

♥ Prosiaczki: Ufcio ♥
♥ Nasza stronka: https://forum.cavia.pl/viewtopic.php?f= ... 65#p159665
Obrazek


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

  • Dołącz do nas