Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Transporter

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
Martex
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 26 grudnia 2010, 17:09
Świnki morskie: Miki i Lukas
Kontaktowanie:

Re: Transporter

Postautor: Martex » 7 marca 2011, 9:03

Bardzo fajny transporter Verka.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Transporter

Postautor: Becia » 7 marca 2011, 15:16

Mi tez się podoba. :D


Awatar użytkownika
Verka
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: 30 września 2010, 14:36
Lokalizacja: Galway/Irlandia
Świnki morskie: Snowflake, Olivia -samiczki sheltie
Jerry - samiec gladkowlosy srebrny agouti, Twister - samiec sheltie, Guinness- samiec gladkowlosy Cuy,
TM: Crazy- samiec abbisynka
Kontaktowanie:

Re: Transporter

Postautor: Verka » 7 marca 2011, 17:54

Tak dzis patrzylam, ale tam zeby bylo im wygodnie to moze 3 by weszly ale 4 mialyby juz troche malo miejsca, a to chodzi o to zeby byl to ich tymczasowy domek.


Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: Transporter

Postautor: Sandi » 7 marca 2011, 18:55

Ale jak na razie masz dwie świnki i taki transporter im wystarcza :)
Cena jest w sumie podobna do naszych, Polskich transporterów - takie "wypasione" tyle mniej więcej kosztują.

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Awatar użytkownika
Verka
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: 30 września 2010, 14:36
Lokalizacja: Galway/Irlandia
Świnki morskie: Snowflake, Olivia -samiczki sheltie
Jerry - samiec gladkowlosy srebrny agouti, Twister - samiec sheltie, Guinness- samiec gladkowlosy Cuy,
TM: Crazy- samiec abbisynka
Kontaktowanie:

Re: Transporter

Postautor: Verka » 8 marca 2011, 22:48

tu byl jednym z tanszych


Awatar użytkownika
Nefele
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 7 marca 2011, 22:08
Świnki morskie: Zulson
Kontaktowanie:

Re: Transporter

Postautor: Nefele » 14 marca 2011, 18:26

To może ja polecę mój transporter. Jest on ciut inny od pokazywanych w tym wątku i już testowany :). Oto jego zdjęcia:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jest to transporter firmy Guliwer dla średnich gryzoni, czy jakoś tak. Firmy jestem pewna, ale podtytułu już nie. Ja go kupiłam za 40 czy 45zł, nie pamiętam dokładnie.
Dla mnie stanowcze jego plusy to:
- podwójne otwieranie, a także możliwość zabezpieczenia otwierania na kłódkę (nie wpinałam jej do zdjęć z czystego lenistwa, ale podczas podróży daje mi pewność, że transporter się nie otworzy)
- możliwość przewleczenia paska (w komplecie - trzyma się on jednak trochę kiepsko więc dla pewności radziłabym go przyszyć)
- wygodny uchwyt
- osłona przed wiatrem i bodźcami (wiozłam w nim świnkę pociągiem i zachowywała się normalnie całą drogę - jadła, piła, gdy szukała spokoju chowała się w swój rękaw podróżny, nie przeszkadzało jej to, co się działo dookoła)

Natomiast minusy:
- źle dopasowany pasek - jak już pisałam powyżej, aby mieć pewność najlepiej go przyszyć
- brak miejsca do zawieszenia poidełka (nie zostało to niestety przewidziane w tym transporterze, ja to rozwiązałam prowadząc drucik - widoczny na ostatnim zdjęciu, i wybijając dwie dziurki aby przywiązać i ustabilizować poidełko)
- osobiście uważam, że nadaje się tylko dla jednej świnki (niemniej jednak firma pewnie posiada większe)
- nie może stanowić zastępczego lokum - za mało miejsca i brak wyjścia z boku

Podsumowując, za tę cenę jestem z niego bardzo zadowolona mimo iż musiałam go trochę dostosować. Śwince chyba też się podoba. Na moje potrzeby jest w sam raz. Każdy musi zadecydować na czym mu zależy.
Pozdrawiam! :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Jano_SiK
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 21 marca 2011, 18:02
Świnki morskie: Bułecka
Kontaktowanie:

Re: Transporter

Postautor: Jano_SiK » 23 marca 2011, 16:14

Moja Buła ma transporter strasznie małej wielkości, ale za to bardzo się jej podoba. Często w nim śpi jak gdzieś jeździmy. A jeśli chodzi o weta to nawet nie musze transportera, mieszkam przy weta, ale i tak ona jest w transpo dla bezbieczeństwa i zdrowia.


Awatar użytkownika
LidiaL
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2011, 14:00
Świnki morskie: Jaroski ,Jessy ,Tuptuś oraz Moris <3

Re: Transporter

Postautor: LidiaL » 23 marca 2011, 17:07

Ja dla zwierzakow mam kilka transporterow czyli taki http://www.kubazoo.com/bmz_cache/a/abd6 ... 75x375.jpg dalam za niego 125zl. i jeszcze http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... swaBj-W0DA wlasnie z tego sklepu ,a tak to http://www.amberhouse.pl/images/zolux%2 ... ielona.jpg to takie mam .Zdjecia z netu bo od niestety tygodnia (?) nie mam kabla do ladowarki :|

Life is like a poetry-sometimes hard to understand it. heh

Martex
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 26 grudnia 2010, 17:09
Świnki morskie: Miki i Lukas
Kontaktowanie:

Re: Transporter

Postautor: Martex » 24 marca 2011, 13:31

Bardzo fajny transporter, Nefele. Ja mam takie dwa "pudełka", bo w jednym się nie mieszczą... Ale jak jedziemy w aucie, i moja siostra trzyma Lukasa a ja Mikiego, to ich "pudełka" muszą stać koło siebie. ! Lukas raz przeskoczył do Mikusia :D


Awatar użytkownika
Nefele
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 7 marca 2011, 22:08
Świnki morskie: Zulson
Kontaktowanie:

Re: Transporter

Postautor: Nefele » 24 marca 2011, 18:24

Hehe ja w sumie byłam strasznie zaskoczona tym jak świnki morskie potrafią być skoczne :D. A w transporter zainwestowałam bo raz na jakieś 4 miesiące muszą z Zulką odbyć dłuższą podróż do moich rodziców, więc myślę, że dobry wydatek :). Cieszę się, że Ci się podoba Martex :).

Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

  • Dołącz do nas