Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Hamakowe problemy ;p

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
Przychu
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 29 lipca 2015, 10:44
Lokalizacja: Zambrów/Warszawa
Świnki morskie: Tosiek
Kontaktowanie:

Hamakowe problemy ;p

Postautor: Przychu » 30 sierpnia 2015, 10:48

Witam Was :D Nie dawno robiłem zakupy i zdecydowałem się na kupno tunelu, kapciocha i hamaku. Kiedyś zrobiłęm taki hamak własnoręcznie, ale mój wieprz z niego nie korzystał... :/ z Tego co pamiętam był trójkątny. Teraz zamówiłem czworokątny bo myślałem, że będzie lepszy taki bardziej stabilny ? :P No i tu mam do Was pytanie, jak myślicie który hamak jest lepszy ? Jakie wy hamaki macie i czy wasze świnki często z nich korzystają ? Jak ktoś będzie miał możliwość proszę o zdjęcia ;)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
kira
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 27 maja 2015, 21:03
Świnki morskie: Kira[*], Zuzia [*], Niunia
Kontaktowanie:

Re: Hamakowe problemy ;p

Postautor: kira » 30 sierpnia 2015, 12:44

Ja mam hamaki czworokątne, moje świniaki cały czas na nich leżą, schodzą tylko aby coś zjeść lub się napić albo rozprostować kości. Miałam kiedyś trójkątny i świniaki z niego nie bardzo korzystały.

________________________
Pozdrawiam
Julia

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Hamakowe problemy ;p

Postautor: befana30 » 30 sierpnia 2015, 13:24

nie wiem czy ksztal ma jakies wieksze znaczenie, chyba raczej chodzi o "przelamanie strachu" u prosiaczka- tez niedawno wlasnorecznie zrobilam trojkatny i zadne ze starszych nie weszlo (a nawet lukiem omijalo) dopoki moja mlodziutka swinka nie weszla jako pierwsza- potem to juz sie tylko zrzucaly z tego hamaka, bo kazda chciala na nim lezec :naughty:

moze faktycznie tez chodzi o wygode- taki czworokatny bardziej stabilny, ale duza role spelnia material, bo jesli cienki to sie bedzie zapadal i swinka potem lezy w takiej "dziurze", ja zrobilam trojkatny z katem 90st a w srodek miedzy material wszylam twarda pianke (jakie czasami sie znajduja w etui na tel) i taki hamak zawiesilam w rogu klatki- kiedy maja ochote wskakuja na gore, albo po prostu sluzy jako zadaszenie :)

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Przychu
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 29 lipca 2015, 10:44
Lokalizacja: Zambrów/Warszawa
Świnki morskie: Tosiek
Kontaktowanie:

Re: Hamakowe problemy ;p

Postautor: Przychu » 31 sierpnia 2015, 16:09

Mam nadzieję że Tosiek jakoś polubi te "mebelki" ? ;p W tym tygodniu mają przyjść :D


Awatar użytkownika
cornice
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 18 lutego 2015, 11:42
Lokalizacja: wielkopolskie
Świnki morskie: Rozi, Hela, Fenia, Korso
Kontaktowanie:

Re: Hamakowe problemy ;p

Postautor: cornice » 1 września 2015, 15:32

Ja mam czworokątny i dziewczyny go kochają :)
Załączniki
IMG_0079 - Kopia.JPG
IMG_0055.JPG
IMG_0017 (2).JPG



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

  • Dołącz do nas