Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Szczecin] Polecani weterynarze

Dyskusje na temat godnych polecenia (lub też nie) klinik weterynaryjnych.
Krzysztof
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 17:28
Kontaktowanie:

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: Krzysztof » 29 sierpnia 2011, 17:30

NIE POLECAM!!!! Poszliśmy ze zdrowym kotem na pobranie zeskrobin ze skóry , zwierze zostało uśpione (Wcześniej było 2 razy usypiane bez kłopotów )i oddane głuche i ślepe na jedno oko. Pani XXX wątpliwa lekarka nic nie potrafiła ani pomóc ani powiedzieć co dalej,potraktował naszego kociaka jak rzecz, nie udało się i do śmieci. Tragedia

NIE POLECAM VETMEDIC W SZCZECINIE! A NA PEWNO NIE XXX
Ostatnio zmieniony 4 września 2011, 21:21 przez Anonymous, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Podawanie nazwisk moze zostac uznane za pomowienie


Awatar użytkownika

SARNA
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 grudnia 2011, 17:37
Kontaktowanie:

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: SARNA » 29 grudnia 2011, 17:39

Duńska 33A Szczecin
Totala ściema zero kompetencji - NIE POLECAM.
Chciałam pójść do dr Dobrowolskiego, ale on skierował mnie do pracującej tam Pani Doktor...ok. Byłam pierwszy raz, a poszłam z moim szczeniakiem praktycznie tylko i wyłącznie po to, żeby poznać opinię trzeciego specjalisty na temat stwierdzonej lekko wywiniętej powieki. Pani doktor nie zauważyła żadnych nieprawidłowości w budowie powiek!..."Oczka łzawią, bo każdemu łzawią, a na białym widać zacieki i tyle"... Sama poprosiłam doktor o zbadanie drożności kanałów (pies miał badanie u naszego weta - chciałam sprawdzić, czy nastąpiła poprawa, a więc pani doktor wpuściła płyn fluorescencyjny i olśnienie - tak, faktycznie zatkane kanały - no więc pytam, czemu? Odpowiedziała, że nie wiadomo, no pies tak ma - tyle było badania. Doszło do zapłaty za tą "fachową i dużo wnoszącą poradę"- 55 zł! Spytałam, czemu tak drogo, a Pani dr wyliczyła: "Za poradę, za badanie, za założenie karty". PORADA - tak fachowa, że skoda słów...BADANIE- nie sprawdziła ani zębów, uszu, nie osłuchała serca, nie sprawdziła pazurków - nic! (u normalnego weta takie badanie szczeniaka na wizycie jest na porządku dziennym). Wpuściła krople do oczu i tyle badania....litości, ZAŁOŻENIE KARTY- nie sądziłam że jest to płatne i dodawane do cennika - zresztą ja o kartę nie prosiłam - chciała zakładać, nie protestowałam, ale potem płatne?! Za sprawdzenie oczek u mojego weta płaciłam 15 zł wraz oglądnięciem uszu, łapek itp., u drugiego tego samego dnia na konsultacji za spojrzenie w oczka i trafną diagnozę 10 zł! A tu BRAK WIEDZY, BRAK POPRAWNEJ DIAGNOZY, BRAK BADANIA (zakropienie oczu nie jest skomplikowane), PŁATNE ZAŁOŻENIE KARTY - RAZEM 55 ZŁ. Zero kompetencji, szkoda czasu i pieniędzy!
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2012, 22:15 przez Sensibles, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłam post, żeby był bardziej czytelny ;)


Awatar użytkownika
kedi
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 14 kwietnia 2012, 18:05
Lokalizacja: Turcja, Edirne
Świnki morskie: Hürrem
Kontaktowanie:

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: kedi » 15 kwietnia 2012, 18:32

Ja też niestety nie polecam lekarzy z Wojska Polskiego (tych przy pogotowiu). Co prawda ze świnką tam nie byłam, ale miałam "przyjemność" leczyć tam kociaka... Złe podejście do zwierząt, przy badaniu niczego nie wyjaśniają. Sprawa kociaka była poważna, a tam robili mu niepotrzebne badania, skierowali na drogie i jak się potem okazało, niepotrzebne leczenie. Dopiero pani Asia z "Bio-Gryfa" na Rostworowskiego pomogła. Zmieniła leki z zastrzyków na doustne- kotek wyzdrowiał po 2 dniach. Nie wiem jak ze świnkami, ale jeśli z psem czy kotem, to tylko tam. Gabinet jest malutki i niepozorny, ale pani Asia to mistrzyni:) Ma doskonałe podejście do zwierząt, zawsze chętna do pomocy, bardzo dokładny wywiad, podczas badania wszystko tłumaczy, w cięższych przypadkach czy po narkozie jest pod telefonem całą dobę i naprawdę zależy jej tylko i wyłącznie na dobru zwierząt. Bardzo kocha zwierzęta, pracuje też w schronisku na Wojska.


Konto usunięte

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: Konto usunięte » 27 czerwca 2012, 18:48

A na Fioletowej p. Ania.? Ja tam chodziłam ze szczurami i powiem,że to dobry weterynarz,bo z mojego osiedla ludzie tam chodzą.


Konto usunięte

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: Konto usunięte » 27 czerwca 2012, 18:52

Krzysztof pisze:NIE POLECAM VETMEDIC W SZCZECINIE! A NA PEWNO NIE XXX


Niestety tam to zdzierają z kasy mimo,że weta mam gdzie indziej.


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: Sensibles » 29 czerwca 2012, 12:27

Świnka_Rozetka pisze:A na Fioletowej p. Ania.? Ja tam chodziłam ze szczurami i powiem,że to dobry weterynarz,bo z mojego osiedla ludzie tam chodzą.

Właśnie chciałam do niej iść, dobra jest?

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Konto usunięte

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: Konto usunięte » 29 czerwca 2012, 13:14

Dobra jest Sensibles. Nie zdziera z człowieka dużo kasy. Ja tam chodziłam ze szczurami i na prawdę polecam. Ty też ze Szczecina.?


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: Sensibles » 29 czerwca 2012, 20:14

Okolice :) Dzięki za info :)

PS. Jak chcesz coś więcej wiedzieć o moim miejscu zamieszkania to na PW, nie tutaj, żeby off topu nie robić.

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Myszata
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 października 2012, 19:39
Kontaktowanie:

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: Myszata » 20 października 2012, 19:50

Ja ostatnio trafiłam z psem do Gabinetu Weterynarii na Rostworowskiego 1. Jest chyba od niedawna, bo wcześniej jak tam przejeżdżałam to go nie widziałam. Pies miał mały problem, gdyż ciągle się drapał. Nie miał pcheł, nie miał choroby skóry, więc nie wiadomo czemu. Byłam u wielu weterynarzy i ciągle dostawałam nowy szampon, maśc, puder, talk, tabletki na allegrie itd Niestety nic nie pomagało. Kobiety z Roztworowskiego poleciły zmianę diety. Kupiłam u nich karmę i jestem zaskoczona, bo mimo, że upłynął dopiero ponad tydzień to już widzę efekty. Pies serio mniej się drapie. Nie wiem czy efekt będzie trwały, ale na razie poprawa jest znaczna. Dlatego polecam ten gabinet.
http://www.dobryweterynarz.szczecin.pl


Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: [SZCZECIN] Polecani weterynarze

Postautor: Fafka123 » 2 lutego 2013, 16:51

Polecam na Chopina :) Nie wiem jak u innych wetów ale mnie obsługiwał miły pan w kręconych włosach. Obejrzał go dokładnie, sprawdził sierść, osłuchał, zajrzał w zęby i uszy oraz pokazał mi jak obcinać pazurki. A jaka była zdziwiona pani "na kasie" gdy podchodzi do niej moja babcia i mówi "jesteśmy umówione ze świnką morską". Pani na nią takie oczy. :lol: Już wyjaśniam ;) Moja babcia ma dwa psy z którymi chodzi do tamtej kliniki od lat a tu nagle ze świnką morską.

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Kliniki weterynaryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas