Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Gaya
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2014, 19:55
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: Gaya » 24 lutego 2014, 22:10

Cos ci powiem , nie badz madra , bo kazdy ma swoj cel w hodowli i do niego dazy , a juz mnie twoje slowa nie wzruszaja ,i nikogo nie podwazam , nie chce mi sie ciebie sluchac i czytac ,.
nie bylo by mnie tu ani teraz ani nigdy gdyby nie fakt mojej intuicji ze piszac do mnie mowisz ze masz jedna swinek a sie okazuje prawda calkiem inna . bo znajduje cie tu na forum , dla mnie jestes nie odpowiednia osoba dla ktorej bym sprzedala swoja swinke . Kazdy maluch urodzony w mojej hodowli jest dla mnie wazny i szukam dla nich jak najlepszych domow , a widzac jak sie zachowalas wobec mnie i jak dalej sie zachowujesz nie zaslugujesz ani na mojego ani na zadnego innego z innej hodowli , bo mozesz podobnie postapic . Nie lap juz za slowa i nie wyciagaj wnioskow takich czy innych . Moje swinki tez wygraly na wystawie i nie mam czym sie chwalic , bo to nie dlal mnie , ja nie jade na wystawe sie popisac tylko dowiedziec co w danej swicne brakuje . Nie wypisuje i nie wstawiam zdjec na prawo i lewo jakie to ,moje swinki piekne, zostawiam to dla siebie . jest wiele hodowli co wygrywaja ich swinaki na wystawach ale nikt nie musi o tym wiedziec , a czemu nie wspomnialam o hodowli Mientus , tam na kadej wystawie ich swiineczki wygrywaja , i czy wszedzie opisuja o tym , chyba nie ! Mowie ci zajmij sie tym czy sie zajmujesz bo temat hodowla to powinien byc dla ciebie juz zamkniety .


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
SPŚM
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: 20 listopada 2012, 20:49
Świnki morskie: dużo uratowanych:)
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: SPŚM » 24 lutego 2014, 22:19

Gaya, a powiedz mi, masz jakikolwiek dyplom ukończenia kursu genetyki? Tak z ciekawości pytam, bo mój facet bierze się za hodowlę i - uwaga - jest genetykiem :)
Także jeśli chcesz się wymądrzać, to zdobądź papierek. Dla mnie osobiście hodowcy, którzy nie są biologami, zootechnikami, czy nie mają dyplomu ukończenia studiów jakichkolwiek biologicznych, są nic nie warci. Nawet kostiumolog, którego stronę tutaj zacytowano.

Obrazek

Kobaltowa
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 10 lutego 2014, 17:29
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: Kobaltowa » 24 lutego 2014, 22:35

Kobieto zrozum prosty fakt, nigdy nie chciałam, nie chcę i nie pisałam do Ciebie o żadną świnkę!! Mam konto i tu i na Caviarni gdzie wszyscy wiedzą, że hodowałam świnki, nie jest to żadną tajemnicą, nie ukrywam się! Jestem jako DOM TYMCZASOWY pod stałym nadzorem SPŚM co wiąże się z domowymi wizytami! Gdzie bym trzymała tego Twojego zwierzaka?! NA BALKONIE?!
Sprzedaj go osobie która go zarezerwowała, a nie mi wciskasz na siłę kit!


Kobaltowa
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 10 lutego 2014, 17:29
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: Kobaltowa » 24 lutego 2014, 22:45

Twoje świnki czy raczej Pana z hodowli OBUCHOWO? :D


Kobaltowa
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 10 lutego 2014, 17:29
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: Kobaltowa » 24 lutego 2014, 23:05

Ale to już mniejsza o to, nie pisałam do Ciebie o żadną świnkę, współpracuję z SPŚM i nie mam miejsca na zabawę w mnożenie świnek. Gdybym chciała samczyka adoptowałabym od Kasi tatę moich maluszków, albo tego cudownego agoutka, a nie wydawała blisko 200zł (170? 190?) na świnkę którą chyba musiałabym chować w piwnicy jako, że mam podpisane umowy adopcyjne na mocy prawnej, które wyraźnie stanowią o NIE ROZMNAŻANIU ŚWINEK.
Daj już sobie spokój, bo dyskusja z Tobą jest czcza. Dałam Ci numer i maila nawet nie raczyłaś się ze mną skontaktować, a to już o czymś świadczy, bo ja chciałam rozwiązać sprawę jak dorośli ludzie.
Świnki jakbyś zauważyła oddaję, a nie sprzedaję, jakbym miała Twoim samcem "zapylać" swoje babki to co? Co 2,5mc bym oddawała do SPŚM maluszki? :bored: :no: Czy sprzedawała za 20zł za sztukę na tablicy czy allegro jednocześnie ukrywając malce przed wizytami Stowarzyszenia? :naughty:
Dla mnie temat zakończony.
CZEKAM NA NATYCHMIASTOWĄ WIZYTĘ SPŚM, BO PEWNIE MOJE SAMICE ZNÓW SĄ W CIĄŻY Z OJCEM NIEZNANEGO POCHODZENIA.


Awatar użytkownika
kasica236
Hodowca
Posty: 72
Rejestracja: 26 czerwca 2012, 22:50
Lokalizacja: Łódź
Świnki morskie: Gładka pasztetowa :P i jej córa ruda murzynka :)
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: kasica236 » 25 lutego 2014, 9:50

A dajcie spokój,szkoda czasu.Panna wie swoje i ok,nic na siłę :) SPŚM ja bym tak nie generalizowała bo niektórzy mając nawet ryzę "papierków" nic nie potrafią- tak ,że papierek nie jest wyznacznikiem wiedzy (niestety wiem to z doświadczenia) A hodowlę może sobie zarejestrować każdy. Już kiedyś ten temat był tez wałkowany...

Zapraszam na stronkę www.morswinka.pl.tl

Gaya
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2014, 19:55
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: Gaya » 25 lutego 2014, 13:42

Dosyc tego Karina , nie bedziesz mnie tu oczerniac i glupoty na moj temat pisac . Weszlam tu tylko i wylacznie dlatego ze chodzilo o dobro mojego prosiaczka i mojej swinki , ktora to ty Karina chcialas zakupic i to wlasnie samczyka !!! Nie wiem do czego on mial byc ci potrzebny , dla mnie to juz teraz nie istotne !!!, wiem tylko ze zdolalam uniknac wyslania swinki do nie odpowiedzialnej i falszywej osoby . masz dwa oblicza Karina , w oczy pieknie ladnie a poza nimi potrafisz zmienszac z blotem . I na przyszlosc nie mieszaj innych hodowcow w takie sprawy , rozumiesz!!! Temat hodowla juz ciebie nie dotyczy , pozjadalas chyba wszsytkim hodowcom rozumy . I njie wstawiaj i nie opisuj ze masz ciezarne swinki z hodowli bo to psuje reputacje innym ktorzy naprawde robia to z serca !!! Tu sa twoje e-maile ktore do mnie wyslalas ii przyznalas sie , nawet zreszta nie musialas bo wiedzialam ze to ty , w sprawie zakupu odemnie samczyka satynowego !!!

Tak, miałam, ale zmieniliśmy mieszkanie (mniejsze, ale własne) i nie mam już miejsca na hodowlę. Chociaż przyznam, że aż tak bardzo mi nie brakuję tego, ale sama miłość do świnek w domu pozostała i baaaaardzo mi brakowało tego kwiczenia od rana :).
Wiedza jest, wiem ile świnki potrzebują miejsca, co jedzą, a czego nie, choć nie ukrywam, że dowiedziałabym się więcej jak to jest wśród świnek satynowych (specjalna dieta?). Ja byłabym na świnka zdecydowana, jeśli trzeba mogę przesłać zdjęcie "podwozia" mojego Misia :).
W dniu 21 lutego 2014 11:01 użytkownik yorkshire3 <[email protected]> napisał:
Witam
Tak oczywiscie ze mozna . Prosze jeszcze dokladnie sprawe przemyslec i dac mi znac , ja poczekam i zrobie wstepna rezerwacje .
Chcialam spytac bo pisala Pani ze kupila jednego samczyka na wystawie w Czechach i tak pojetnie pisze co swinki jedza , a to sie da wyczuc i tym bardziej imie i nazwisko cos mi przypominalo . Czy nie miala Pani czasem hodowli Aperea ? Byc moze sie myle i to tylko zbieg okolicznosci .
Pozdrawiam , Malgorzata

Dnia 19 lutego 2014 21:08 Karina Jagiełło <[email protected]> napisał(a):

> Cudenko! Czy można go zarezerwowac? Jestem zdecydowana.> > Wysłano ze smarfonu Sony Xperia™> > Użytkownik yorkshire3 <[email protected]> napisał:> > > Witam> W zalacznikach wysylam kilka zdjec Eliana jak teraz wyglada.> Pozdrawiam , MalgorzataTak

Zal mi ciebie Karina , ze potrafisz tak sie zachowac , ale ja odrazu wiedzialam ze cos moze byc nie tak , wiec napisalam zebys sie zastanowila .
SPSM dla mnie papierek nie ma zadnego znaczenia , tak jak tu ktos napisal i bardzo trafnie , nie to czyni z niego madrzejszym a czasem wrecz odwrotnie , mamy duzo wyksztalconych ludzi a w glowie pustka zero myslenia !! Nie raz sie o tym przekonalam . Koncze bo nie mam juz tu po co wracac . Niech kazdy zobaczy teraz skad moje podejrzenia sie wziely o psedohodowle . Dowidzenia i zycze wszystkim troszke myslenia a nie tylko oskarazania !!


Gaya
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2014, 19:55
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: Gaya » 25 lutego 2014, 13:58

A na koniec jeszcze ogloszenie ktore dostalam z tablicy.pl tez wysalne przez Karine !!!

kj24065795 Ogłoszenia tego użytkownika
Dobrze, poproszę więc o zdjęcia na [email protected]
Mąż zbił świnkom z drewnianych półek zagródkę o wielkości 140x90cm :), mogę zrobić zdjęcia i pokazać jak mieszka obecnie mój chłopiec (ma on około 3 miesięcy). Dostaje karmę VL Cavia Nature + Cavia Complete i obowiązkowo siano, warzywa i owoce ma właściwie non stop.
Zablokuj użytkownika
Data: 18 lut, 20:40 kj24065795 Ogłoszenia tego użytko


Gaya
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2014, 19:55
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: Gaya » 25 lutego 2014, 13:58

A na koniec jeszcze ogloszenie ktore dostalam z tablicy.pl tez wysalne przez Karine !!!

kj24065795 Ogłoszenia tego użytkownika
Dobrze, poproszę więc o zdjęcia na [email protected]
Mąż zbił świnkom z drewnianych półek zagródkę o wielkości 140x90cm :), mogę zrobić zdjęcia i pokazać jak mieszka obecnie mój chłopiec (ma on około 3 miesięcy). Dostaje karmę VL Cavia Nature + Cavia Complete i obowiązkowo siano, warzywa i owoce ma właściwie non stop.
Zablokuj użytkownika
Data: 18 lut, 20:40 kj24065795 Ogłoszenia tego użytko


Gaya
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2014, 19:55
Kontaktowanie:

Re: Moje czworaczki, a wkrótce będą maluszki!!

Postautor: Gaya » 25 lutego 2014, 14:00

I jeszcze jedno z tablicy , moze wkoncu da to komus cos do myslenia glowa !!

kj24065795 Ogłoszenia tego użytkownika
Witam!
Jestem ogromnie zakochana w samczyku! Obecnie mam samczyka rasy US Teddy, jest to samczyk kupiony na wystawie w Czechach :). Szukam dla niego młodziutkiego kompana :).


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas