Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Ćwierkanie

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Pysiaki
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lutego 2018, 23:01
Kontaktowanie:

Ćwierkanie

Postautor: Pysiaki » 22 lutego 2018, 23:16

Hejka, mam dwie samiczki (roczną i dwuletnią), przed nimi był samczyk. Niezależnie od płci świniaczki nie sprawiają żadnych problemów. Jedyną niedogodnością jest... ćwierkanie, które raz nie raz - zawsze nocą - słyszymy u samiczek (samiec nie ćwierkał; może dlatego, że był w klatce sam...). Dlaczego tak śpiewają? Co to może oznaczać???


Awatar użytkownika

Brigantia
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 24 grudnia 2017, 18:46
Kontaktowanie:

Re: Ćwierkanie

Postautor: Brigantia » 23 lutego 2018, 10:24

Ja posiadam obecnie dwie męskie świnki i starszy z nich zaczął przepięknie ćwierkać jak ptak. Stało się to wtedy, gdy zapoznałam go z młodszym samcem. Może to dźwięk godów, bo zaraz po ćwierkaniu, starszy zdominował młodszego i od tamtej pory już nie ćwierka... :) Mam nagranie, w razie jakby ktoś chciał :)


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Ćwierkanie

Postautor: Darom » 23 lutego 2018, 18:45

Możesz pokazać nam to nagranie ćwierkania ?



Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Ćwierkanie

Postautor: Darom » 25 lutego 2018, 9:36

Czekam dalej na te Twoje ćwierkanie tych świnek Brigantia . Chyba, że nas okłamałaś ? :evil:


Brigantia
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 24 grudnia 2017, 18:46
Kontaktowanie:

Re: Ćwierkanie

Postautor: Brigantia » 26 lutego 2018, 7:56

To proszę podać maila. Filmik jest dobrej jakości i wątpię, żeby się tutaj zmieścił (poza tym nie będę się babrała we wstawianie tutaj, bo nie wiem jak to się robi)


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Ćwierkanie

Postautor: Darom » 28 lutego 2018, 18:56

Podczas odpowiedzi masz okienko gdzie piszesz wiadomość. Pod tym okienkiem masz dwie zakładki "opcje" i "załączniki". Klikasz w zakładkę "Załączniki" i klikasz następnie Dodaj plik. Z komputera dodajesz swój filmik i gotowe. :)


Brigantia
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 24 grudnia 2017, 18:46
Kontaktowanie:

Re: Ćwierkanie

Postautor: Brigantia » 3 marca 2018, 21:54

Nie mogę dodać, wyświetla się błąd. Może dlatego, że plik jest w mp4...


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Ćwierkanie

Postautor: Darom » 3 marca 2018, 23:41

To wrzuć plik Tutaj. - Czekam :)



Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

  • Dołącz do nas