Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam wszystkich.

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Baltazar2009
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwietnia 2018, 9:04
Kontaktowanie:

Witam wszystkich.

Postautor: Baltazar2009 » 14 kwietnia 2018, 9:10

Witam wszystkich.
Jesteśmy dopiero na etapie poszukiwania świnki morskiej, ale mam nadzieję że z pomocą forumowiczów uda się rozwiać wszelkie wątpliwości co do źródła zakupu, wyboru klatki, pożywienia, itd, itd. ;-)

Jeśli ktoś ma już jakieś sugestie - zachęcam do podpowiedzi poniżej tego postu,

Pozdrawiam - RADEK.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich.

Postautor: MixQQ » 14 kwietnia 2018, 12:50

Witaj Szefie!

Klatka: Ja mam o wymiarach 80x50 -- zamieszkuje ją jeden samiec. Klatka jest dosyć duża także prosiak ma przestrzeń.
Ma również domek

Zakup Prosiaka: Gdzie chcesz, lecz pamiętaj, gdy kupujesz w zoologicznym prawdopodobnie będzie ona chora. Na Badanie Kontrolne po zakupie prosiaka trzeba udać się niezwłocznie.

Jedzenie: Poidełko z wodą, Paśnik a w nim sianko i do tego karma "Cavia Nature" - mój ją uwielbia. Jeśli Twojemu nie podejdzie to jest jeszcze Cavia Complete. Możesz podawać mu też trawę (kochają ją) I inne warzywa, zieleninę czy owoce. Ich spis znajdziesz na tym forum albo w internecie.


ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich.

Postautor: ahimsa » 14 kwietnia 2018, 13:51

Hej, tutaj jeszcze strony, może już zaglądałeś, ale tak czy inaczej podaję:
http://www.swinkimorskie.eu/SPSM/index. ... &Itemid=79
tutaj też możliwe są adopcje - świnki czekają na kochający domek :) i tu też bardzo polecam przeczytać "12 próśb świnki morskiej" (w zakładce ADOPCJE)
http://www.ogonek.waw.pl/swinki_morskie.html
w Ogonku też jest sklep - link na tej stronie co podałam - można się zainspirować w wyborze pożywienia itd.

Pozdrawiam!



Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Dołącz do nas