Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam :)

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
kamil99754
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwietnia 2019, 11:37
Lokalizacja: Rzeszów
Świnki morskie: Tadzik
Kontaktowanie:

Witam :)

Postautor: kamil99754 » 15 kwietnia 2019, 11:57

Witam wszystkich ;) Mam na imię Kamil. Jestem z Rzeszowa. Od ok półtora miesiąca posiadam małego prosiaczka o imieniu Tadzik :D Miałem to szczęście że znalazłem to forum i coś czuję że będę dosyć aktywnym użytkownikiem :D


Awatar użytkownika

Kocojek
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 12 marca 2019, 20:15
Kontaktowanie:

Re: Witam :)

Postautor: Kocojek » 15 kwietnia 2019, 15:50

O, ktoś z Rzeszowa!
Czy mogę zapytać o to w jakim sklepie zoologicznym kupujesz i do jakiego weta chodzisz? Ja kupuje w kameleonie i naprawdę polecam, właściciel doradza itd.. Co do weta to ja byłam w Agamacie ( czy coś takiego) i jestem zadowolona.


kamil99754
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwietnia 2019, 11:37
Lokalizacja: Rzeszów
Świnki morskie: Tadzik
Kontaktowanie:

Re: Witam :)

Postautor: kamil99754 » 16 kwietnia 2019, 14:22

Ja również zakupy od niedawna robię w kameleon ;) I naprawdę mogę polecić. Pan obsługujący to chyba właściciel ,mega podejście do klientów ;)
Co do weterynarza chodzę do GEPARD na rejtana. Z tyłu za FRAC. Bardzo malutki gabinet ale podobno się znają . Zobaczymy ,dziś mam kolejną wizytę.


Kocojek
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 12 marca 2019, 20:15
Kontaktowanie:

Re: Witam :)

Postautor: Kocojek » 16 kwietnia 2019, 17:04

Tak, sklep ten prowadzi właściciel, który swoją drogą pracował już w kilku innych sklepach zoologicznych. A co do weta to na razie jestem zadowolona z "mojej" pani i raczej nie będę zmieniać. Nie mniej dzięki za odpowiedź ;)



Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

  • Dołącz do nas