Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: dirdib » 13 czerwca 2009, 21:37

Bedziesz sie zachowywac niekulturalnie to dam ci ostrzezenie


Awatar użytkownika

bezag
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 27 lutego 2009, 22:19
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: bezag » 13 czerwca 2009, 21:48

Powiedz mi miałam dogo niemieckiego narmalnie żyja 10 lat a umnie 12 latw ięc miał dobrze.
Chomik roborowski miał 3 lata a normalnie 2 lata dozywaja.
Pwoiedz mi bo jeszcze nie pwoiedziałeś dlaczego umnie twoim zdaniem mają zile zwierzeta
A i niewolno pokazywac wiadomości prv na forum itp. bez zgody osoby która to napisła! Jest takie prawo i za to można zapłacic grzywne!


Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Guffi » 13 czerwca 2009, 21:54

Przestań się tak kłócić i szamotać w tym co mówisz! Sama się gubisz. Były tu już dwie osoby, które przyznały się do błędu i postanowiły zmienić. I co się stało? Pochwaliliśmy ich postępowanie. To cieszy, że ktoś potrafi się przyznać do błędu. Jednak Ty zamiast tego wolisz nadal tkwić w obłudzie i do tego jeszcze grozić sankcjami. To jest żałosne!


Awatar użytkownika
Bercik
Zasłużony
Posty: 802
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 15:35
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Bercik » 13 czerwca 2009, 22:28

bezag pisze:Powiedz mi miałam dogo niemieckiego narmalnie żyja 10 lat a umnie 12 latw ięc miał dobrze.
Chomik roborowski miał 3 lata a normalnie 2 lata dozywaja.
Pwoiedz mi bo jeszcze nie pwoiedziałeś dlaczego umnie twoim zdaniem mają zile zwierzeta
A i niewolno pokazywac wiadomości prv na forum itp. bez zgody osoby która to napisła! Jest takie prawo i za to można zapłacic grzywne!

ja nie mam nic do ukrycia a ciebie cos bardzo męczy skoro tak się oburzasz
ja się ciebie nie boję więc nie groź mi bo nie masz racji
napisałam ci dlaczego tak uważam zacznij czytać co inni piszą do ciebie, bedziesz miała mniej problemów z rozumieniem wypowiedzi

Samotność to taka straszna trwoga
Ogarnia mnie, przenika mnie

bezag
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 27 lutego 2009, 22:19
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: bezag » 13 czerwca 2009, 22:49

W pierwszym poście powiedziłam ze jest mi przykro ze rozmnozyły sie!


Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Karolajna » 16 czerwca 2009, 13:08

Powiem Ci że jesteś pseudo hodowcą. A ja takie osoby nienawidzę. Jestem ciekawa z jakiej hodowli kupisz rasowe świnki... Może nam powiesz? Jestem ciekawa co to za hodowca który sprzedaje rasowe świnki do pseudo hodowcy.
Od początku wiedziałam że się nie zmieniłaś.
Aha kosz utrzymania i kupna świnek kosztuje mniej więcej co hodowcy mówią ok. 200 zł. Nie ma z tego żadnych korzyści, no ale oni są hobbystami.
Dla mnie określenie zwierze 'rasowe' znaczy jedno- R=R (RASOWE=RODOWODOWE) czyli jeśli nie posiadasz rodowodu małych to sprzedajesz świnki- kundelki. Żadne rasowe! :/ Aha wątpię żeby CCP albo inna organizacja cię przyjęła.
Aha! Zastanów się dziecino co wygadujesz.

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Dołącz do nas