Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
bezag
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 27 lutego 2009, 22:19
Kontaktowanie:

Witam

Postautor: bezag » 27 lutego 2009, 22:33

Witam wszystkich miłośników świnek, opowiem szczegółowo o mojej sytuacji.
Mam 1 samca dorosłego rasy gładkowłosej i 4 dorosłe samicy też gładkowłosej miałam kiedyś samca 4 tygodniowego co wszystkie samice po zapładniał w rezultacie razem wszystkich mam 16 świnek morskich.
Był to wypadek a młode szybko znajda nowych właścicieli bo są prześliczne :D
Za niedługo gdy o dam młode kupie rodowodowe świnki morskie peruwianki bo zawsze chciałam mieć długowłose świnki i jeździć na wystawy z nimi.
Może niektórzy zaraz będą się kłócić po co je rozmnażał ale to był wypadek każdemu może się zdarzyć i jest mi przykro z tego powodu że to się stało i wiem że okropnie zrobiłam :zalamany: :zalamany:
Ale mam nadzieje że ktoś mnie zrozumie :)
Oprócz tego mam myszoskoczki, 4 psy,12kotów i 2 chomiki.
Serdecznie pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2011, 23:45 przez Magda_Oska, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód: Zwracaj uwagę na ortografię


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Magda_Oska » 27 lutego 2009, 22:49

Witaj na forum.
Chętnie zobaczę zdjęcia Twojego stadka :)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

bezag
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 27 lutego 2009, 22:19
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: bezag » 27 lutego 2009, 22:50

Jutro mój brat zrobi :)


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: admin » 28 lutego 2009, 10:07

Witam.


Ana
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 26 września 2008, 14:11
Świnki morskie: Funcia, Kevinek[*]
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Ana » 28 lutego 2009, 11:45

Witaj!
Fajne masz to stadko :)


Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Guffi » 28 lutego 2009, 19:22

Sonica, ja tylko Cię proszę, żebyś nie robiła takich cyrków jak ostatnio. Mam nadzieję, że wydoroślałaś przez te kilka miesięcy.
Witaj!


Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Karolajna » 28 lutego 2009, 20:23

A takie pytanie. Po kiego kupowałaś samca i 3 samice, skoro wiedziałaś że mogą się rozmnażać?
Owszem ja mam samca i samicę, ale świnki są w oddzielnych pokojach, a samca czeka kastracja!
Poza tym widziałam że z CCP cię usunęli. Hm, ciekawe za co... A co do rasowych świnek u ciebie to raczej nikt ci nie odsprzeda, bo wiadomo co się u ciebie działo Sonico. Rozmnażałaś świnki, a nie 'przypadkowo' ci się rozmnożyły.
To moje zdanie oraz witaj ponownie.

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Magda_Oska » 28 lutego 2009, 22:46

Sonica... na początku nie zorientowałam się, że to ty. Dostałaś dwa razy bana!
Jakoś nie do końca wierzę w te przypadkowe ciąże. No ale cóż.

Mam nadzieję, że wracasz do nas "odmieniona" i nie będzie powodu do dania Ci kolejnego bana.
W każdym razie miej się na baczności :)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

bezag
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 27 lutego 2009, 22:19
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: bezag » 1 marca 2009, 14:54

A po co mi tyle świnek jak tak specjalnie???
Było to przypadkowo jasne!
Ja się nigdy nie zaczynałam kłócić tylko Wy.
Nie kupowałam samca drugiego specjalnie tylko na przechowanie od koleżanki bo ona wyjeżdżała na ferie a nawet klatki nie dała, nikt nie myślał że 4 tygodniowy samiec zapłodni w ciągu 2 dni samice.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2011, 21:28 przez Magda_Oska, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód: ortografia


Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Magda_Oska » 1 marca 2009, 18:22

Na przykład żeby sprzedać je do sklepu zoologicznego (jak robiłaś wcześniej).
To czemu tego samca wsadziłaś do samiczek, a nie do swojego samca (myślę, że nie byłoby problemu z ich dogadaniem)?

sonica, w temacie: "plastikowe" » 24 września 2008, 21:52 pisze:mam z bakrótowaci kasa z nich idzie na karme i na inne rzeczy i nie są męczone pierwszy mioty i 2 miesiące ostępów 2 tak samo i teraz jest 3 i koniec ja mam 1 samice 3 samce i 5 młodych

sonica w temacie: "plastikowe" » 24 września 2008, 22:23 pisze:nikt myszoskoczka za 15`zł nie kupi na karme my będziemy braci z chodowli peruwianke i załatwiam rasowe myszoskoczki i można rozmnażaci myszoskoczki i świnki ja wiem kiedy jak bo wiem więcej z takich zwierząt od ciebie jak nie to zapytaj o cos

sonica w temacie: "Czy miałeś/miałaś już małe świniaczki???' » 24 września 2008, 22:06 pisze:ja miałam 4 prosiaki i będę miec


Właśnie po takich Twoich postach nie wierzę w przypadkowość obecnych miotów. Chociaż mam nadzieję, że się mylę, a Ty na prawdę się zmieniłaś. Czas pokaże.

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas