Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Moje małe ZOO.

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Konto usunięte

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: Konto usunięte » 12 października 2012, 18:52

No moje jeszcze czasem mają małe sprzeczki ale wiesz Fragolinka ma niecałe 5 tyg jak podrośnie troszkę to Noldusia nie będzie jej już tak zaczepiać bo sobie nie pozwoli już sobie mało kiedy daje :)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
kin28
Moderator
Posty: 3289
Rejestracja: 20 listopada 2011, 13:56
Lokalizacja: Śląsk
Świnki morskie: Gizmula [*] Daisy [*] Coco [*] Ada [*] Lilo
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: kin28 » 12 października 2012, 18:53

Cudowne malce :)

Świnka to zwierzątko bardzo towarzyskie, znakomicie czuje się w towarzystwie pokarmu.

Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 12 października 2012, 18:55

Dzięki wielkie ♥

Obrazek

Awatar użytkownika
adka0911
Użytkownik
Posty: 781
Rejestracja: 5 marca 2011, 9:37
Lokalizacja: Andruszkowice/Sandomierz
Świnki morskie: ♥ Czarek ♥
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: adka0911 » 12 października 2012, 19:00

Śliczne kruszynki xD


Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 12 października 2012, 19:07

Dzięki wielkie :3

Obrazek

Konto usunięte

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: Konto usunięte » 12 października 2012, 19:23

Słodkie :3


Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 12 października 2012, 21:19

Dzięki :3

Obrazek

Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 13 października 2012, 11:41

Zainspirowana wieloma innymi podobnymi postami...

Natalia wstała o 7:30. Poszła coś zjeść, a nam nic nie dała, egoistka jedna, bo niby ,,miałyśmy jeszcze całą miseczkę'' :evil:. Po dziesięciu minutach przyszła , i wzięła nas na ręce. Natalia mówiła już wam, że mam koleżankę? :rotfl:. Sansa przyjechała w czwartek. Nikt mi nic nie powiedział, po prostu przyjechała i już :unsure:. Ale fajna z niej świnka. W podobnym wieku co ja, ale ma dłuższe futro, przez co wpadam w kompleksy :sad:. Nie no, żartuje :D jestem cudowna, jak ja miałabym mieć kompleksy? Bądź co bądź, dzisiaj jest ciąg dalszy pokazywania Sansie całego domu. Polatałyśmy po pokoju Natalii, ona nas wymiziała. Sansa nie ufa jeszcze Natalce, ale sama już wchodzi na kolana i domaga się pieszczot. A co ,ja będe gorsza? Też domagam się głaskania. Wybieg dzisiaj był super długi i super fajny :yes:. Muszę spadać, bo Sansa się dobija, zazdrośnica jedna :/ Poza tym Natalia ma nas czesać ,tragedia.
Arya


Ojej, Natalia naprawdę o nas dba . Nie ufam jej jeszcze, ale nieśmiało weszłam jej na kolana, jak z Aryą łaziłyśmy po łóżku :look: . Skoro Arya jej ufa, to ja też próbuję. Moja koleżanka zapomniała wspomnieć, że Natalia posprzątała nam w klatce, na reszcie - lubię mieć czysto w klatce :] . Arya jest sympatyczna, fajnie się z nią mieszka.Natalia jest bardzo delikatna, mimo wszystko jestem ostrożna. Poznałam poza tym : jej mamę i tatę, brata, oraz Sarę i Emi. Poza tym różnych ludzi, którzy z nami nie mieszkają : jej ciocię, i roczną Milenę. Zaraz się zabiera za czesanie nas. Na polu jest zbyt chłodno, więc Natalia jeszcze nie wyszła z psami. Za to nas wymiziała :naughty: . Natalia chce nas wyczesać. Jestem damą, więc muszę wyglądać jak dama. Chociaż jestem rozczochrana i mam dziwne rozetki :shock: , ale podobno to tylko dodaje mi uroku. :D. Lecę się czesać :) . Nareszcie ktoś dba o mnie jak o damę,którą przecież jestem.
Sansa
Ostatnio zmieniony 14 października 2012, 10:58 przez raeylan, łącznie zmieniany 2 razy.

Obrazek

Awatar użytkownika
adka0911
Użytkownik
Posty: 781
Rejestracja: 5 marca 2011, 9:37
Lokalizacja: Andruszkowice/Sandomierz
Świnki morskie: ♥ Czarek ♥
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: adka0911 » 13 października 2012, 12:53

Bardzo fajne napisane xD
raeylan pisze: . W podobnym wieku co ja, ale ma dłuższe futro, przez co wpadam w kompleksy :sad:

:lol: Dobre :lol:


Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 13 października 2012, 19:09

Obrazek
Udało mi się uchwycić, jak moje laleczki jedzą ♥
Tyle że niewyraźne, bo telefonem.

Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości

  • Dołącz do nas