Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Moje małe ZOO.

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 8 września 2012, 17:37

Cześć wszystkim, moje imię nie jest ważne. Liczę sobie 13 lat, chodzę po pierwszej gimnazjum, urodziłam się w 1999 roku. Kocham prosiaki.Mam jedną, o roboczym imieniu Ginny.
Ostatnio zmieniony 7 października 2012, 19:11 przez raeylan, łącznie zmieniany 5 razy.

Obrazek

Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: Konto usunięte » 8 września 2012, 17:42

Witaj :) Łaadne zoo :D Myślisz o drugim prosiaczku?


Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 8 września 2012, 17:48

Rodzice się raczej nie zgodzą :c Ale gdyby była taka możliwość - pewnie że tak, maleństwo się męczy samo! A czy świnka morska może mieszkać w akwarium?

Obrazek

Konto usunięte

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: Konto usunięte » 8 września 2012, 18:28

Tak, ale musiałoby być ogrooomne, po za tym akwarium to słaby pomysł ze względu na cyrkulacje powietrza ;) No i cenę. A jak teraz mieszka świnka?


Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 8 września 2012, 18:33

W klatce, ale niewielkiej. Do końca tygodnia mam załatwić sobie akwarium (30x30 chyba...(?) nie jestem pewna)

Obrazek

Konto usunięte

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: Konto usunięte » 8 września 2012, 19:01

I świnka ma tam zamieszkać? :shock: Chyba żartujesz, minimalne wymiary lokum dla jedne świnki to 80x40...


Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 8 września 2012, 19:04

Tfu, pomyliło mi się ^^' wymiary ma mieć ok. 80 x 50 ^^' Mój błąd.

Obrazek

Konto usunięte

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: Konto usunięte » 8 września 2012, 19:06

Serio? Bo trochę spory ten błąd.


Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: vagina_denata » 8 września 2012, 19:20

Odradzam akwarium, ze względu na kiepski przepływ powietrza, kiepski kontakt ze światem (szkło wytłumia) i fatalne sprzątanie - świnkom sprząta się minimum raz (częściej kilka razy) w tygodniu, weź się szarp z taką landarą...

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Moje małe ZOO.

Postautor: raeylan » 8 września 2012, 23:27

Serio, ja jestem troche roztrzepana ^^' Raczej zdecyduję sie na klatkę dla świnki, skoro tak.

Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas