Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Ja i Zosia

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
MartaP
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 25 czerwca 2013, 22:58
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: brak :(
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: MartaP » 3 lipca 2013, 15:29

Ochh... ale cudo!!!!!! :D :D :D


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: alvantis » 3 lipca 2013, 15:31

nom też tak uważam :D jest strasznie podobny do Tofika :D Dosłownie jak bliźniacy xD

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: alvantis » 4 lipca 2013, 19:18

Dziś znów byłam u Karmelka i Natali z Pako :) Gdybym wcześniej wiedziała że Karmelek jest samcem gdy jeszcze nie miałam Tofika, to by był raj :/ Normalnie tak się ze sobą bawili że aż bym ukradła Karmelka Natalii xD Jak ja bym chciała żeby Tofik i Pako tak się ze sobą bawili :( Zauważyłam że gdy byłam z Tofikiem u Karmelka to się szykowali do walk :/ Pewnie Tofik jest raczej samotnikiem i nigdy nie pogodzi się z jakąś świnką :/
Karmelek też był szczęśliwy z zabaw z Pako nawet drzemali obok siebie :) chyba częściej z nim będę tam chodzić :D

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: Fafka123 » 4 lipca 2013, 19:33

Alvantis, ogólnie spotykanie ze sobą świnek jest dość nierozsądne... Pako i Tofik mają siebie ale Karmelek (on nie miał na imię Zosia? I nie był samiczką?) jest sam i pomyśl ile sprawiasz mu zawodu kiedy raz przychodzisz do niego ze świnką, on się cieszy, jest git a potem mu go zabierasz i znów jest sam a świnki to stadne zwierzaki. Za każdym razem dajesz mu nadzieję a on potrzebuje tego towarzystwa. I on nie mysli jak człowiek, nie ma tak że się po pewnym czasie skapnie że to tylko na chwilkę dajesz mu przyjaciela i nie będzie tak przeżywał rozłąki z nim. Poza tym czemu Natalia sama nie może wstawić zdjęć malucha? To tak jakby Natalia oddała Ci ten wątek bo w końcu ona sama dodała tutaj może ze dwa posty...

No i dla mnie jest jeszcze nie rozstrzygnięta zmiana płci i imienia Karmela. Spotykałaś ich pomimo tego że wiedziałaś że jest to samiczka (chyba jak sie później okazało samiec?)

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: alvantis » 4 lipca 2013, 19:57

tak dawna Zosia jest samcem bo zauważyłam jak u niej byłam że ma to co samce i dodatkowo tu się pytałam, nie wiem po prostu nie umie dodawać zdjęć tak mi napisała, może, piszę jej żeby coś napisała bo ludzie zadają pytania albo piszą coś do niej a ona mówi że odpisze a i tak nie odpisuje :/ może uda mi się ją namówić w końcu żeby coś napisała:/

Hmmm... czyli lepiej żebym nie chodziła do niej ze świnkami? :/

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Paula
Użytkownik
Posty: 1226
Rejestracja: 17 lutego 2013, 14:31
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: Paula » 4 lipca 2013, 22:32

nooo, dokladnie, podobny do Tofika ;P

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: Fafka123 » 4 lipca 2013, 23:10

alvantis pisze:Hmmm... czyli lepiej żebym nie chodziła do niej ze świnkami? :/

Tak, dla zdrowia psychicznego Karmela. Nie wiem czy ktokolwiek czułby się dobrze kiedy żył gdzieś gdzie nie ma innych z jego gatunku. I nagle przychodzi taki ktoś. Pobawisz się z nim, sprawia ci radość przebywanie ze swoim gatunkiem. I nagle sobie ten ktoś znika. Nie wiesz na jak długo, czy w ogóle wróci. No i wraca ale też na chwilkę. Tyle razy świnka dotkliwie przeżywa stratę towarzysza ile razy z tym towarzyszem się spotyka. Jej sie nie da wyjaśnić, że kolega zaraz wróci. Taka kolej rzeczy. Nie powinnaś spotykać ze sobą tych prosiaczków pomimo, że się lubią. Świetnie byłoby gdyby Natalia kupiła drugą świnkę dla Karmela, a brak miejsca nie jest wystarczającym powodem bo ja też mam niewielki pokój w którym powyrzucałam zbędne graty i znalazło się miejsce na klatkę.

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: alvantis » 5 lipca 2013, 13:13

ok, w takim razie już do niej ze świnkami chodzić nie będę ;)

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: raeylan » 6 lipca 2013, 9:31

Ładne imie c: Karmelek :3

Obrazek

natalia9099
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 24 czerwca 2013, 15:27
Świnki morskie: Zosia
Kontaktowanie:

Re: Ja i Zosia

Postautor: natalia9099 » 11 lipca 2013, 18:01

Hejo!
Długo się nie wypowiadałam :p u Karmelka jest wszystko ok jest coraz większy xD
Co do zdjęć to na razie nie umiem wstawiać :p dlatego alvantis wstawiała za mnie ;)
ale ponieważ alvantis aktualnie u mnie jest już się mniej więcej połapałam jak je wstawiać więc jak będę miała kiedyś czas to wstawię :D


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

  • Dołącz do nas