Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: Fafka123 » 24 sierpnia 2013, 18:02

Mientusek jest uroczy! Nic dziwnego, że łakomczuch skoro ma taką pyszną nazwę:) Ślicznie z Pako wyglądają. Szkoda, że to już kolejna świnka z zoologa... To, że świnka miała dobrą karmę i jako taki żywot nie znaczy, że nie napędzasz dalej tego biznesu. No, ale ważne że świnka się zaaklimatyzowała i czuje się dobrze w towarzystwie Pako:)

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Fionka
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: 2 sierpnia 2013, 10:53
Lokalizacja: Płock
Świnki morskie: Iga, Tosia & Tosiek :)
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: Fionka » 24 sierpnia 2013, 18:11

Świetny maluszek, taki słodziutki :) cieszę się, że dogadali się z Pako :) wymiziaj i ucałuj ode mnie i od dziewczyn Twoich chłopaków :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: alvantis » 24 sierpnia 2013, 18:15

Fafka - wiem, no ale cóż rodzice na adopcję i na hodowlę się nie zgadzają :/ w przyszłości max. 1 świnkę z zoologa będę mieć a reszta z adopcji i z hodowli :)
Ja się strasznie cieszę że w końcu nie ma bijatyk i Pako może żyć razem z Mientusem szczęśliwie :)
A imię Mientus wzięłam od mojej ulubionej hodowli rasowych świnek morskich ^^
Świnka kosztowała 70 zł + wydaliśmy 36 zł za transporter i + 4 ileś za siano :/ ale ma dużo zalet ma wspaniały charakter i jest prze kochany! ^^Cały czas jestem ciekawa jak będzie wyglądał jak urośnie, dopasowałam chyba w sam raz do Pako bo Mientus ma długie kłaczki i Pako też :P
Fionka - Teraz do mam o jedno więcej mizianka xD i wzajemnie do twoich dziewczynek ^^ Dziś tyle miziania od was mój Mientusek miał że hoho xD teraz go zostawię na razie bo se śpi w domku a Pako go pilnuje :p

W przyszłym tygodniu karmę muszę kupić bo na dnie już jest :) Poprosze mamę żeby mi dała na CN zobaczymy czy maluch ją ruszy :) ale myślę że tak skoro 2 karmy z VL już polubił (CC i CM)

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
Fionka
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: 2 sierpnia 2013, 10:53
Lokalizacja: Płock
Świnki morskie: Iga, Tosia & Tosiek :)
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: Fionka » 24 sierpnia 2013, 18:32

dziewczyny wymiziane :) u mnie niedługo będzie min 4 do miziania :D już nie mogę się doczekać :D

A Mientusek sporo kosztował... u mnie w Płocku w zoologach są po max 40 zł...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: alvantis » 24 sierpnia 2013, 18:41

ooo ^^ a ja w przyszłości gdybym nie uzbierała na tą hodowlę to będę miała aż 5 świnek morskich ^^ i tylko 1 z zoologa, 2 z hodowli i 2 z adopcji ^^
u mnie w zoologu na moim osiedlu są za 55 zł ale ostatnio zrobili -30% zniżki na zwierzaki futerkowe.Niestety stamtąd nie braliśmy bo jest jeden taki który mojej mamie się nie podobał a po za tym jest już starszy :/ siedzi w zoologu już jakieś 2 miesiące :/
Mama pojechała do auchana i tam w zoologicznym widziała 2 świnki morskie gładkowłose podobały jej się więc mnie powiadomiła i wczoraj pojechaliśmy i były aż 4 świnki :p Ale gdy zobaczyłam Mientuska siedzącego w misce i zajadającego VL to po prostu mnie zauroczył i tylko jego chciałam ^^ Był przecudowny, przez chwilę też się bawił z innymi 3 świnkami :)

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Kangurur
Użytkownik
Posty: 230
Rejestracja: 16 marca 2013, 18:17
Świnki morskie: Świnka morska: Rezi
Kot: Maja
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: Kangurur » 24 sierpnia 2013, 20:25

Same słodkości te twoje świnki ;*
Wymiziaj koniecznie!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Maja i Rezi <3

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: alvantis » 24 sierpnia 2013, 20:27

Pako i Tofik wymiziani ^^ jak tylko Mientus się obudzi to jego też wezmę na ręce i wymiziam, ale muszę ostrożnie bo strasznie drobny jest ;)

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
Fionka
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: 2 sierpnia 2013, 10:53
Lokalizacja: Płock
Świnki morskie: Iga, Tosia & Tosiek :)
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: Fionka » 24 sierpnia 2013, 20:45

W sumie u mnie w Auchan też są po 70-80 zł ale to jedyne takie miejsce... a te 2 dodatkowe świnki załapały się do nas można powiedzieć na gapę razem z Tosią :D niedługo powinny się urodzić według weterynarza właśnie mają być 2 :) a jak wyjdzie się okaże, wiem tylko, że jak będą dziewczynki to zostają z nami, a jak chłopcy to będę szukać dla nich dobrych domków :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: alvantis » 24 sierpnia 2013, 22:49

ale nie żałuję ze wzięłam Mientuska do siebie, jest przeuroczy i kochany ^^ Jutro być może nagram filmik jak sobie biega z Pako po pokoju o ile w ogóle będzie biegać bo dzisiaj np. albo pobiegał 1 min i potem leżał w domku albo siedział w misce i wyżerał karmę :tooth:
aha, no to życzę powodzenia i oby były dziewczynki :naughty: no i żeby poród przebiegł bez komplikacji ;)Edit.
Mientus wymiziany został jakieś 40 min temu, zapomniałam napisać :p a aktualnie możecie się domyśleć co robi :p (je karmę) straszny z niego żarłok jest xD

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

diamencik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 5 sierpnia 2013, 15:01
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Reksia Mopsia Łatka
Kontaktowanie:

Re: Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: diamencik » 24 sierpnia 2013, 22:58

Piękne świniaczki, ale Tofik to mój faworyt ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

  • Dołącz do nas