Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Postautor: alvantis » 24 czerwca 2013, 20:38

Jestem Angelika, mam 14 lat to tyle o mnie xD Byłam na tym forum już kiedyś jako Chanties (wiem nie miłe wspomnienia ze mną), ale dużo od tego czasu się u mnie zmieniło, a co było u moich świnek możecie się dowiedzieć z ich fanpage na facebooku, link mogę podać na pw ;)
Moje obie świnki są ze sklepu zoologicznego.Pierwsza to Pako (kupiony 19.10.12r.), a druga to Tofik (kupiony 7.05.13r.).Aktualnie się nie lubią i codziennie ze sobą walczą, mieszkają w klatce 100 cm mają w niej domek-półkę, półkę i tunel tyle z zabawek, ale stopniowo chce kupować inne :) Łącze ich od 1 miesiące a zmian nie widać :( Nie wiem czy to się w ogóle uda :(

To teraz fotki :)
Klatka
Obrazek
Pako
Obrazek
Obrazek
Tofik
Obrazek
Obrazek
Razem
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2013, 14:42 przez alvantis, łącznie zmieniany 1 raz.

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Lucky
Użytkownik
Posty: 1125
Rejestracja: 19 listopada 2011, 15:48
Lokalizacja: Podkarpacie
Świnki morskie: Lucky[*]
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: Lucky » 24 czerwca 2013, 21:55

Witam ponownie, cudni panowie. :) Wymiziaj, pozdrawiam z Lucky'm.

"jeżeli nie potrafisz kochać, nie dawaj innym nadziei na miłość."
http://besty.pl/2464423

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: alvantis » 24 czerwca 2013, 21:58

Lucky pisze:Witam ponownie, cudni panowie. :) Wymiziaj, pozdrawiam z Lucky'm.

witaj
wymiziam i to mocno zrób to samo z Lucky'm ode mnie i od chłopców :D :D

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
raeylan
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: 8 września 2012, 17:21
Lokalizacja: Hogwart ~
Świnki morskie: Arya Luna Ginevra oraz Sansa Hermiona Nimfadora ♥ || Roczny york Emi oraz Sara - pekińczyk w wieku 7-lat, dwa kochane psiaczki ♥ || Effie - króliczek, baran francuski
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: raeylan » 24 czerwca 2013, 22:08

Witaj :3 Jakie tam złe wspomnienia ;) świnki mają dobre warunki, to jest super :D
Wymiziaj przystojniaków i trzymam kciuki za łączenie. :3

Obrazek

Awatar użytkownika
Klaudik1
Użytkownik
Posty: 146
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 20:15
Świnki morskie: Czesiu[*] , Kubuś ♥
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: Klaudik1 » 24 czerwca 2013, 22:23

Mnie nie było jeszcze na forum w czasie tych "złych wspomnień" , ale widzę, że zrobiłaś postępy, klatka super , a chłopczyki cudowne! :D

KUBUŚ

Awatar użytkownika
Dorotka
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 13 czerwca 2013, 20:39
Lokalizacja: Toruń
Świnki morskie: Whisky
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: Dorotka » 24 czerwca 2013, 23:31

Ja też nie mam żadnych złych wspomnień, bo mnie jeszcze tu nie było ;) Najważniejsze, że świnki mają teraz dobrze :) Swoją drogą jak robicie te półeczki w klatkach? Czy kupujecie klatki z takimi półeczkami? Też bym chciała taką dla mojego prosiaczka :)


Awatar użytkownika
ulcia87
Użytkownik
Posty: 438
Rejestracja: 21 września 2012, 11:25
Lokalizacja: Kraków
Świnki morskie: Chrumcio :)
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: ulcia87 » 25 czerwca 2013, 11:10

Witaj ponownie,no widzę że klatka jest teraz super.Najważniejsze że świniaki mają się dobrze i oby się zaprzyjaźniły.


Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: alvantis » 25 czerwca 2013, 11:25

Witajcie wszyscy :D Ja też jestem zadowolona że u moich świnek się poprawiło :) Najgorzej jest z łączeniem
Ja półeczkę zrobiłam z paśnika dużego który był dołączony do klatki taki prosty, na to gruba tektura, na grubą tekturę cienką, na nią 2 ręczniki złożone w pół przypięte klamerkami, no i jest :D a ten paśnik co utrzymuje półkę jest jeszcze zawiązany drutem żeby nie spadał, ale sprawdza się ona rewelacyjnie, lubią na nią wchodzić :) Zrobiłam ją z dostępnych materiałów w domu bo innej możliwości nie miałam :/ inaczej po prostu nie potrafię ani ja ani nikt z mojej rodziny

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
Laraine
Użytkownik
Posty: 619
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 20:53
Lokalizacja: Zabrze
Świnki morskie: Nadia, Neska, Zuza

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: Laraine » 25 czerwca 2013, 11:57

Próbowałaś ich łączyć przez wspólną kąpiel lub natarcie futerka olejkiem waniliowym do ciasta?

Wolontariuszka Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim
Nie kupuj. Adoptuj!

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: alvantis » 25 czerwca 2013, 12:02

Laraine pisze:Próbowałaś ich łączyć przez wspólną kąpiel lub natarcie futerka olejkiem waniliowym do ciasta?

nie, bo zawsze się biją, gdziekolwiek ich łączę to się kłócą.Jak ostatnio np. wzięłam ich obu na kolana to zgrzytali na siebie i szykowali się do bitwy.Codziennie walczą -.- A wspólną kąpiel nie dam rady bo nie mam takiej dużej miski, olejku waniliowego nigdy nie używałam, nie wiem jak wygląda i jak to się nakłada no, czy po tym trzeba umyć świnkę (mam do dyspozycji tylko wodę) i ile kosztuje... (mogę prosić o te wszystkie informacje :p)
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2013, 12:08 przez alvantis, łącznie zmieniany 1 raz.

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Dołącz do nas