Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Pako, Tofik i Mientus trzy rojbry :P

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: alvantis » 12 lipca 2013, 11:52

natalia9099 - nom
karolina - ok ;) wzajemnie :D
natalia9099 i Wiktoria - wszystko ok, aktualnie Tofik lata po pokoju jak szalony a Pako je sobie ogórka na swoim ulubionym miejscu - domek+legowisko
zastanawiam się czy nie nagrać filmiku z aktualnego życia Tofika i Pako a potem wstawić na yt :p

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
falmonella
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 12 lipca 2013, 11:42
Świnki morskie: Borys, Snickers
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: falmonella » 12 lipca 2013, 12:09

Super klatka :D Wymiziaj świnki!


Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: alvantis » 12 lipca 2013, 12:10

dzięki :D wymiziam ;)

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
falmonella
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 12 lipca 2013, 11:42
Świnki morskie: Borys, Snickers
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: falmonella » 12 lipca 2013, 12:13

Może jeszcze się polubią :D


Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: alvantis » 12 lipca 2013, 12:17

raczej nie, bo przez 2 miesiące próbowałam i zmian nie było -.-

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: alvantis » 12 lipca 2013, 18:25

Przepraszam za post pod postem

Dzisiaj mnie olśniło i znalazłam rozwiązanie powiększenia klatki 60 cm w której aktualnie jest Tofik.Po powrocie z wakacji zanim się sprzeda i kupi klatkę to trochę czasu potrwa dlatego znalazłam rozwiązanie na powiększenie klatki 60 cm :)Oto zdjęcia na mój pomysł:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chcę się też dowiedzieć od was czy taka klatka dla jednej świnki będzie dobra?Ta z niebieską kuwetą miałaby na te kraty położoną tekturę lub coś innego wytrzymałego i na to jakiś kocyk czy coś :) Ta klatka z czerwoną kuwetą ma 60 cm a ta z niebieską 50 więc chyba w sam raz, to nawet więcej niż 80 cm :) Dla Pako oczywiście kupilibyśmy 80 cm :)
Co wy na to?
A na górę tej klatki z niebieską kuwetą przyczepiłabym jakiś ręcznik żeby świnka gdzieś mi nie uciekła w nocy czy coś :) ;)

Aktualnie Tofik w klatce jest tylko na noc, w dzień ma otwartą i sobie wychodzi z niej kiedy chce, Pako ma na razie setkę więc takiej potrzeby nie ma, raz po raz go wypuszczam żeby nie siedział w zamknięciu ;)
Jeśli mi się uda to być może przed moim wyjazdem (15.07.13r. - pon.) porobię jeszcze zdjęcia moim prośkom :)

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
Laraine
Użytkownik
Posty: 619
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 20:53
Lokalizacja: Zabrze
Świnki morskie: Nadia, Neska, Zuza

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: Laraine » 12 lipca 2013, 18:27

Jeśli to ma być tymczasowe lokum to myślę, że jest ok :) na stałe to bardzo niepraktyczne. A czemu chcesz kłaść tekturę? Lepiej podkład np. Seni ;)

Wolontariuszka Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim
Nie kupuj. Adoptuj!

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: alvantis » 12 lipca 2013, 18:33

Ja właśnie myślałam żeby na stałe :/ bo jak nie i wtedy tymczasowe ale byłaby wtedy klatka 70 cm , bo na dwie 80 cm jak mierzyłam to nie za bardzo mam miejsce bo szerokość 80 jest zbyt duża. Chyba że rodzice zgodzą się na 3 świnkę dla towarzystwa dla Pako to wtedy setka zostanie i kupi się jedną 80 albo jedną 70 zależy na jaką rodzice się wtedy zgodzą, ale na 3 świnkę wątpię żeby się zgodzili bo nie wiem czy jest więcej wydatków niż przy 2 świnkach
A co to jest podkład Seni? Nigdy o tym nie słyszałam i nie wiem jak to wygląda i ile kosztuje :/

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
Laraine
Użytkownik
Posty: 619
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 20:53
Lokalizacja: Zabrze
Świnki morskie: Nadia, Neska, Zuza

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: Laraine » 12 lipca 2013, 18:38

Podkład Seni wygląda tak:
Obrazek
Kupuje się go w aptece. Są różne rozmiary. Można kupić zarówno na sztuki, jak i całe opakowanie.
Ceny zależą od danej apteki, mniej więcej cenowo wygląda to tak: http://www.doz.pl/apteka/k277-Podklady_higieniczne

Wolontariuszka Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim
Nie kupuj. Adoptuj!

Awatar użytkownika
alvantis
Użytkownik
Posty: 703
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Dunia [*], Łatek 1 [*], Łatek 2 [*], Pako [*], Tofik [*] , Mientus [*], Alfie, Crispy
Kontaktowanie:

Re: Pako i Tofik dwa rozrabiaki

Postautor: alvantis » 12 lipca 2013, 18:40

o to tanie, tylko czy by nie właziło między pręty? bo góra będzie na odwrót tak jak na zdjęciach, widziałam takie coś kiedyś w sklepie gdzie były szczeniaki yorków na sprzedaż i miały to na ziemi było to trochę cieniutkie :/

OD 14.04.18r. ZE MNĄ:
Alfie i Crispy

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

  • Dołącz do nas