Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Fryderyk vel Panicz wita ;-)

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
zuzia115m
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 11:55
Świnki morskie: Fryderyk, Fredziuś vel Bobson ;-)

Fryderyk vel Panicz wita ;-)

Postautor: zuzia115m » 24 sierpnia 2014, 10:18

Śledzę te forum już od roku, czyli od czasu kiedy razem z mężem zostaliśmy właścicielami kolorowej kuleczki rasy rozetka i w końcu uznałam, że czas się pokazać :D Nasz prosiaczek ma już roczek i wabi się Fryderyk, Fredek, Fredziuś vel Panicz i Bobson :lol: Na samym początku były z nim kłopoty... Po trzech dniach od przywiezienia ze sklepu okazało się ze wszoły, potem doszła biegunka.. Było ciężko, ale chodziłam codziennie do weta na zastrzyki i na szczęście pomogło! No i wyrosło z niego całkiem duże i niezłe ziółko :rotfl: Jest uparty, ciekawski i niestety zawsze dostaje to czego chce.. Pasja Fryderysia to jedzenie, wylegiwanie się i bobsonowanie.. Uwielbiam jak podczas miziania, rozpłaszcza się na naleśnika. Mieszka w swojej 100 cm willi z pięterkiem i hamaczkiem. Odnośnie suchej karmy to tylko i wyłącznie Versele Laga Cavia Nature, innej niestety nawet nie tknie. Jest cudnym świnkiem! A to jak wygląda przedstawiają zdjęcia, są z różnych okresów życia naszego Fredzia.
Załączniki
jpg3.jpg
Taki duży urosłem..
jpg2.jpg
Wszystko dla cykorii..
jpg.jpg
Taki był malutki..


Awatar użytkownika

Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas