Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Julia i Filuś mówią dzień dobry a Tofik siedzi i patrzy; )

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Konto usunięte

Julia i Filuś mówią dzień dobry a Tofik siedzi i patrzy; )

Postautor: Konto usunięte » 27 sierpnia 2014, 20:26

Ja (Julia) i mój Filuś (biało-rudo-czarny mieszaniec) chcemy się bardzo czule przywitać. Znam się na świnkach i postanowiłam się tym podzielić! Oraz czasem dostać kilka rad. Ja jestem szaloną nastolatką! Z Filusiem żyje od 4 lat i nie mamy zamiaru się rozstawać nigdy! Ever! Filuś w oryginalnie to ,, Filuś Leoś Rudy ....'' Wykropkowane miejsce to moje nazwisko którym się z wami nie podzielę, ale co tam. Mam psa Tofika, z którym Finek ma dobre kontakty. Mieszkamy w krainie 1000 jezior czyli na Warmi! Filuś pewnie nie chciałby nigdzie indziej bo w wakacje wyjeżdżam z im do babci gdzie do woli szamie na dworze trawkę i biega po całym podwórku psocąc tu i tam. Jak nam się nudzi Filuś skacze przez przeszkody. Skacze do 16 cm w górę dla przyjemności = ))).
Dużo je mało waży no i cóż... przez wysiłek fizyczny bo pół dnia ma cały pokój do dyspozycji. Kiedy uczę się jest samotny i planuje dokupienie mu towarzysza do zabaw : )).

Pozdrawiamy
Filuś oraz Julia z Tofikiem : p.


Awatar użytkownika

Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Dołącz do nas