Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Rufusia, Antoś i Andzia (ja) Witają <3

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Angels
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 5 października 2014, 20:04
Świnki morskie: Rufusia i Antoni
Kontaktowanie:

Rufusia, Antoś i Andzia (ja) Witają <3

Postautor: Angels » 5 października 2014, 20:18

Hej, mam na imię Angelika i mam 12 lat. Od kwietnia tego roku posiadam dwie świnki : Rufi i Antka. Wcześniej posiadałam wiele świnek i wiem o nich bardzo dużo. Mieszkam na wsi, mam łąkę na, której wypuszczam świniaki jak jest ciepło. Nieco o świnkach: Rufi i Antoś (jak byli mali) mieli być samczykami. Ponieważ Rufi była młodsza od Antka (o pół miesiąca) ciężko było mi stwierdzić jej płeć. Myślałam, że to chłopczyk, więc mieszkali razem. Ale kiedy Rufi miała 2 i pół miesiąca okazało się, że to samiczka. Mieszkali w dwóch osobnych klatkach. Kiedy tego roku wyjechałam na kolonie to moi rodzice zajmowali się świnkami i ja nie wiedziałam co się z nimi dzieje. Kiedy wróciłam, po 2-3 tyg. okazało się, że Rufusia jest w ciąży :confused: No i teraz czekamy na udany poród, który waha się od 12 paź. do 20 paź. lecz do końca nie wiadomo kiedy urodzi. Jak urodzi zdrowe maluszki (oby) i będzie w śród nich dziewczynka to chce ją zatrzymać, a Antka oddać i reszte samczyków oddać.

Rufusia/Rufielda/Rufi/Ruf

Płeć: Samiczka
Ur.: 14 II 2014r.
Kupiona w KAKADU
Rasa: Rozetka długowłosa
Kolor: Brąz, blond, a'la rudy
Lubi: Spokój, pieszczoty, mizianie, ogórki i sałate.

Antoni/Antek/Antoś/Anuś

Płeć: Samczyk
Ur.: 30 I 2014r.
Kupiony w KAKADU
Rasa: Monokolor gładkowłosy
Kolor: blond
Lubi: Świrować, biegać, jeść.

To chyba tyle <3 Mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie i moje świnki. Zdjęcia dam jak zrobie i wstawie na ImageShnacka bo coś się ładować nie chce :/

Boję się kochać, a tym bardziej na odległość. Dlatego ufam tylko (bezgranicznie) zwierzakom :)
Pod opieką : Antek, Rufusia. Czekamy na narodziny małych świnek morskich.
Rodzinka.gryzonie
http://www.photoblog.pl/theguineapig/16 ... -tosi.html

Awatar użytkownika

sylwuS85
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 listopada 2014, 14:53
Kontaktowanie:

Re: Rufusia, Antoś i Andzia (ja) Witają <3

Postautor: sylwuS85 » 29 listopada 2014, 15:28

Serdecznie witam Was




Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

  • Dołącz do nas