Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Hej ho świnkomaniacy ;)

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Waterloo
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 16:57
Kontaktowanie:

Hej ho świnkomaniacy ;)

Postautor: Waterloo » 2 maja 2015, 11:51

Jestem już troszkę zalogowany na forum,a zapomniałem się przywitać...Świnkę w życiu miałem jedna i to X czasu temu, która miała na imię Kuba ang.creasted.Świniak już dawno za tęczowym mostem, a ja z ogromnej pasji do gryzoni i zwierząt gospodarskich(tak, wiem, dziwne połączenie)wstąpiłem do technikum weterynaryjnego i kończę właśnie drugi rok nauki na tym wspaniałym kierunku. Oprócz samej medycyny rajcuje mnie genetyka i hodowla gryzoni. Mam obecnie tylko psa niestety świnkami cieszę się tylko na wystawach, u znajomych lub poprzez relacje właścicieli.

Bardzo miło mi do Was dołączyć.
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2017, 13:19 przez Waterloo, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Hej ho świnkomaniacy ;)

Postautor: befana30 » 19 lipca 2015, 20:02

czesc ;)
skoro jest spec to znaczy, ze jest i sposob, a mi taki Pan Weterynarz z "swiniaczym" doswiadczeniem bardzo potrzebny :naughty:
mianowicie zamiescilam juz post z pytaniem czy mozna dokarmiac prosiaczki mlekiem krowim np pasteryzowanym i 0 tluszczu, poniewaz nie mam dostepu do specjalnego mleka, ani tez zwyklego mleka w proszku, a potrzebuje naprawde szybkiej odpowiedzi

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika
chupakabra
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 24 czerwca 2014, 17:39
Świnki morskie: Kłaczek-Tucik [*]
Kontaktowanie:

Re: Hej ho świnkomaniacy ;)

Postautor: chupakabra » 19 lipca 2015, 22:40

Witam :) Też mi się kiedyś marzyła weterynaria...ale skończyłam pedagogikę. Niedawno mi zdechł pies i trzeba było tę pustkę wypełnić jakimś pociesznym ryjkiem, padło na świński ryjek :p Tak właśnie od roku mam swoją drugą w życiu świnkę morską. Ostatnio wspólnie z rodzinką myślimy też nad przygarnięciem psa, lecz nie jest to łatwa decyzja po pożegnaniu wcześniejszego psa, który był z nami 20 lat.


Awatar użytkownika
Grey Fox
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 14 lipca 2015, 22:01
Lokalizacja: Łódź
Świnki morskie: HaLUcyNAcja
Nala
Kontaktowanie:

Re: Hej ho świnkomaniacy ;)

Postautor: Grey Fox » 19 lipca 2015, 22:56

Cześć!
Miło mi Cię poznać. c:
Mam takie pytanie, oczywiście nie musisz na nie odpowiadać. Z jakiego powodu nie możesz przygarnąć gryzonia?



Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

  • Dołącz do nas