Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Cola wita serdecznie

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
cola
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2015, 22:15
Kontaktowanie:

Cola wita serdecznie

Postautor: cola » 21 maja 2015, 22:31

Witam serdecznie, jestem szczęśliwą posiadaczką wspomnień o Cudownym, delikatnym i kochającym całym sobą Kolusiu. Który w nocy gdy poświęcałam się do spania na materacu wskakiwał mi na policzek/głowe plecy i tak przesypiał noc. bez zawstydzenia wchodził do rekamówek z zakupów, wiedząc,ze mozna coś w nich znaleźć. bardzo chciał zakolegować się z często tuptającą po podłodze papugą. po paru dziabach w nos odpóścił. Zmarł po 6 latach.
Była również Lusia, cwaniara, dziewczyna z charakterem, nie przystępna kochająca jedynie trójkę domowników, na obcych nie spoglądała. Za młodu uwielbiała chodzić tyłem, jeśli miała wybór spała w stopach, które miłowała najmocniej. Uwielbiała uczyć się wraz z panią na podłodze, leżąc u jej boku. Wychodząc rano z pokoju wyprzedzała swoją panią jedynie o krok ztrzymując się w pzred pokoju, upewniajac się czy napeno idzie do kuchni. Uwielbiała biegac w tunelach zrobionych z poduszek, bawiła się w ściganego. Była piękną peruwianką. Odeszła w sobotę.

Oboje na zwszę poznostaną w naszych sercach <3

Dziś już pomieszkuje z nami Tosiek.
dzień:
1 w nowym domu, spałem na boczku z łapką wyciągnietą
2.informuje, że chce wejśc i wyjść z klatki, jest pierwsze rrrr radości,
3.popcorning, pierwszy raz sam wychodzi z klatki, jest z tego pwoodu bardzo dumny co udowania popcorningiem na schodkach.
bylem już również w przedpokoju
5. odkrylem towarzysza w lustrze w przedpokoju, biegalismy razem 15 minut w te i spoworotem, chcialem do niego wejść, ale się nie udało :(

mam dopiero okolo 4 tygodni.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
wie-kot
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 28 stycznia 2015, 20:21
Lokalizacja: Bydgoszcz
Świnki morskie: Niko & Nesquik
Kontaktowanie:

Re: Cola wita serdecznie

Postautor: wie-kot » 21 maja 2015, 23:12

Wyjatkowo ufna świnka... aż nie do uwierzenia. Pogratulować;)

:tooth: Nulla vis maior pietate vera est!!!!! :tooth:
K+B=A

cola
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2015, 22:15
Kontaktowanie:

Re: Cola wita serdecznie

Postautor: cola » 22 maja 2015, 12:41

Jakoś mamy szczęście do tych prosiaków, że szybko się aklimatyzują. Mimo, że w większości poradników jest by nowej śwince dać spokój by oswoiła się z nowym domem, my cały czas trzymamy je na rękach by oswoiła się z nami. i wychowała na przelepe :)
dzien 6 Tosiek ma ochote wejść do dużego pokoju i zainteresowaniem obserwuje kuchnie.



Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

  • Dołącz do nas