Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam z Siwym

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
kociak199
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2015, 22:36
Kontaktowanie:

Re: Witam z Siwym

Postautor: kociak199 » 15 grudnia 2015, 21:07

hm.. ja próbowałam już wszystkiego, dosłownie. Od wiór, przez żwirek drewniany, po żwirek dla kota , gumoleum, dywaniki na balkon, mate łazienkową, koce, siano, po dry bed i gazety. Dry bed jest ok, ale trzeba codziennie zmiatać bobki sprawdzać pod nim wióry *lepsze są żwirki drewniane. Nie polecam gumoleum, bo świnki je jedzą, dywaniki na balkon są na tydzień bo nie przepuszczają wody, koce ciężko wysuszyć i szybko są mokre, siano śmierdzi jak świnka nasika, Jak chcesz sprzątać co kilka dni to wióry , żwirek drewniany pokaleczył nogi dla mojej Bibi jak żyła jeszcze, a wióry to takie uniwersalne na każdą kieszeń.


Awatar użytkownika

kociak199
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2015, 22:36
Kontaktowanie:

Re: Witam z Siwym

Postautor: kociak199 » 15 grudnia 2015, 22:11

befana30 pisze:no hej :)
to sie bedziemy wspierac doswiadczeniem i przezyciami z tymi naszymi swiniakami ;)
swietny ten twoj Siwy, przypomina mi mojego Gacka :D

ps- gdzie udalo ci sie wziasc taki fajny zawieszany tunelik? :)



chyba wprowadziłam w błąd , nie jestem pewna, najprawdopodobniej to ta firma sprzedawała te komplety http://allegro.pl/ponton-materac-podusz ... 84775.html
było to kilka lat temu więc nie pamiętam już


befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Witam z Siwym

Postautor: befana30 » 15 grudnia 2015, 22:18

nic nie szkodzi :D mimo wszystko dobrze polecilas z ta firma Timani, bo naprawde ciekawe rzeczy maja, a ceny tez przystepne, "obadalam" sprawe i jest rowniez mozliwosc wysylki za granice poprzez konsultacje email :)

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

kociak199
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2015, 22:36
Kontaktowanie:

Re: Witam z Siwym

Postautor: kociak199 » 15 grudnia 2015, 22:30

a to ok, sama też będę tam jeszcze zamawiać legowisko bo akurat mają w zielono miętowym kolorze


Awatar użytkownika
zaczarowana
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 20 października 2016, 13:49
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: AMIGO ❤
Kontaktowanie:

Re: Witam z Siwym

Postautor: zaczarowana » 22 października 2016, 21:12

Ja i mój Amigo również witamy :D
Prosiek jest u mnie dopiero od rana ale juz się w nim zakochałam ! Chowa się miedzy szyję i sobie siedzi a jezeli wkładam go do klatki,chowa się do domku i jeszcze słabo je ale popracujemy nad tym :P
Pozdrawiamy serdecznie :D



Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

  • Dołącz do nas