Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Ulfhildr
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 17 lutego 2016, 15:54
Lokalizacja: mazowieckie
Świnki morskie: Bonifacy, Lord Biszkopt (XAVIER Bella Cavia), Blue Jean (Sue Wolf&Gang Cavies)
Ruda [*], Chojrak [*], Pepsi [*], Aurora [*], Kokosanka z domu Gadzina [*]
Kontaktowanie:

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: Ulfhildr » 1 kwietnia 2016, 10:25

Karm je dobrze, dbaj o nie i za kilka miesięcy zobaczysz :) Świnki potrzebują chyba około roku żeby urosnąć do swoich maksymalnych wymiarów.
Widzisz, ja najpierw pisałam, a potem naskrobałam powitanie i nikt mnie nie opierniczył, że jestem niekulturalna. Tu się nie ma czego bać, trzeba pisać i się chwalić :)

Pozdrawiam,
Ulfhildr ;)
Nasza historia: http://forum.cavia.pl/viewtopic.php?p=160587#p160587

Awatar użytkownika

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: befana30 » 1 kwietnia 2016, 10:37

Oo-ooouuuu.... :look:
Ja do tej pory powitania nie napisalam :lol: w sumie juz za pozno, choc kultura oczywiscie wymaga, by sie przywitac :D

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

caille
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 5 marca 2016, 21:27
Kontaktowanie:

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: caille » 1 kwietnia 2016, 10:39

Nie mam takiego talentu pisarskiego jak Ty, ale faktycznie, może niedługo coś naskrobię i pochwalę się moimi dzikusami ;) Chociaż zrobienie ostrego zdjęcia Jaskrowi graniczy z cudem, ten osobnik to prawdziwa świnia z adhd :D
A Ty aktualizuj co jakiś czas swoją gromadkę, chętnie będę śledzić :)


Awatar użytkownika
Ulfhildr
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 17 lutego 2016, 15:54
Lokalizacja: mazowieckie
Świnki morskie: Bonifacy, Lord Biszkopt (XAVIER Bella Cavia), Blue Jean (Sue Wolf&Gang Cavies)
Ruda [*], Chojrak [*], Pepsi [*], Aurora [*], Kokosanka z domu Gadzina [*]
Kontaktowanie:

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: Ulfhildr » 1 kwietnia 2016, 10:50

befana30 pisze:Oo-ooouuuu.... :look:
Ja do tej pory powitania nie napisalam :lol: w sumie juz za pozno, choc kultura oczywiscie wymaga, by sie przywitac :D

Patrz ------> tutuł mojego posta :D I do dzieła! Chciałabym zobaczyć te Twoje mordki. Tyle o nich już opowiadałaś na sucho. O, zwłaszcza Gacka, podobno jest biało- czarny, a ja lubię takie klasyczne połączenia :)

@caille, naszła mnie wena i skrobałam ten post przez całą noc. Ktoś by mógł powiedzieć, że jestem totalną świruską, bo wkładam słowa w ''usta'' świnek. Tak, akurat taki zabieg literacki pasował mi tu najbardziej. Całość mogłaby być lepsza stylistycznie i jeszcze dłuższa ale pod koniec już tak strasznie kleiły mi się oczka... A MUSIAŁAM to dodać zaraz po stworzeniu, na świeżo. Całkiem sporo z tego, co chciałam przekazać udało mi się ująć.
Już jesteśmy ugadani z panią z hodowli, w niedzielę wieczorem dziewczyny wyruszą w podróż z Łodzi do Warszawy, przenocują z moim chłopakiem w stolicy, a w poniedziałek przyjadą na wieś. Czekam z niecierpliwością i Wy pewnie już też :)

Pozdrawiam,
Ulfhildr ;)
Nasza historia: http://forum.cavia.pl/viewtopic.php?p=160587#p160587

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: befana30 » 1 kwietnia 2016, 11:17

Przyznam szczerze, ze te X miesiecy temu nie przywiazywalam do tego uwagi, poniewaz malo kto to czytal, a wolalam poswiecic czas na odpowiadanie w spr. swinkowych problemow.
Drugim waznym podpunktem jest niestety niemozliwosc wklejenia zdjec w zalacznikach, probowalam juz na wszystkie sposoby, ale uparte klikanie na "dodaj plik" nic nie dalo, na koniec sie poddalam i wine zrzucilam na stara wersje androida, choc calkiem mozliwe, ze ja i informatyka zwyczajnie nie idziemy w parze :lol:
Korzystanie z roznego typu serwisow jak tinypic itd stwarzalo mi taki sam problem- za nic w swiecie nie otwieralo galeri :)

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

caille
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 5 marca 2016, 21:27
Kontaktowanie:

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: caille » 1 kwietnia 2016, 11:29

Zapomniałam dodać - zacna broda na zdjęciach! :D Podejrzewam, że Twojego chłopaka? Namówiłabym swojego, ale niestety nie każdemu taka pasuje xD


Awatar użytkownika
Ulfhildr
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 17 lutego 2016, 15:54
Lokalizacja: mazowieckie
Świnki morskie: Bonifacy, Lord Biszkopt (XAVIER Bella Cavia), Blue Jean (Sue Wolf&Gang Cavies)
Ruda [*], Chojrak [*], Pepsi [*], Aurora [*], Kokosanka z domu Gadzina [*]
Kontaktowanie:

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: Ulfhildr » 1 kwietnia 2016, 12:26

W moim wątku też nie było jakiegoś szaleństwa, zwłaszcza, że podobno nie było widać zdjęć ale zostało mi to zgłoszone i poprawione. Sama klikałam pod tym oknem w przycisk po lewej ''Pełny edytor i podgląd'', wrzucałam fotki na Google+, potem kopiowałam adres wybranego obrazu i wklejałam pomiędzy ''Img''. Niestety to forum nie lubi chyba Googli+. Potem przyleciał mój chłopak, zastąpił wszystkie linki z Googli imgurowymi i gra muzyka! Jeśli chcesz wstawić fotki z Imgurem, pomiędzy ''Img'' wstawiasz link wgranego zdjęcia i dopisujesz ''.jpg'' i gotowe!

Kilka miesięcy temu spełniłam swoje wieloletnie marzenie o czymś poważniejszym niż aparat w komórce czy też zwykły cyfrowy pstrykacz i oto jest- stary dobry Canon 30D. Wiem, moim zdjęciom brakuje sporo do ''full profeszynal'' ale jestem całkiem zadowolona z efektów mojej pracy i sprawia mi to dużo frajdy :)

Dzięki za miłe słowa. Uśmiechnęłam się, jak to przeczytałam, mój chłopak też. Była jeszcze dłuższa ale zanim go poznałam, Mateusz jakoś dziwnie ją podcinał, w wyniku z czego z czasem powstały jakby 2 warstwy. Z dłuższej zaplatałam mu 2 grubiutkie warkoczyki i zakańczałam je koralikami odlanymi z brązu ale wreszcie zaczęło to źle wyglądać, bezceremonialnie chwyciłam za nożyczki i mu je ścięłam. Teraz zapuszczamy długą i jednolitą.
Mam gdzieś aktualniejsze zdjęcie jak karmi Koko natką, wrzucę jak wrócę z wyprawy po wór leków.

Pozdrawiam,
Ulfhildr ;)
Nasza historia: http://forum.cavia.pl/viewtopic.php?p=160587#p160587

Konto usunięte

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: Konto usunięte » 3 kwietnia 2016, 20:39

Wita się prawie doskonała kopia Bonifacego :lol: fotka jutro :D


Awatar użytkownika
Ulfhildr
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 17 lutego 2016, 15:54
Lokalizacja: mazowieckie
Świnki morskie: Bonifacy, Lord Biszkopt (XAVIER Bella Cavia), Blue Jean (Sue Wolf&Gang Cavies)
Ruda [*], Chojrak [*], Pepsi [*], Aurora [*], Kokosanka z domu Gadzina [*]
Kontaktowanie:

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: Ulfhildr » 3 kwietnia 2016, 20:46

Ha, widziałam! ;D Faktycznie, podobieństwo jest, przynajmniej w tej części, którą dane mi było zobaczyć :)

Pozdrawiam,
Ulfhildr ;)
Nasza historia: http://forum.cavia.pl/viewtopic.php?p=160587#p160587

Konto usunięte

Re: Chlewik Ulfhildr i Grimmbjorna, czyli lepiej późno niż wcale :)

Postautor: Konto usunięte » 4 kwietnia 2016, 7:04

Ulfhildr pisze:Ha, widziałam! ;D Faktycznie, podobieństwo jest, przynajmniej w tej części, którą dane mi było zobaczyć :)

Dam coś aktualnego :naughty: :lol:


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

  • Dołącz do nas