Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Becia - moja świnka

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Becia <3
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 9:44
Świnki morskie: Becia [*]
Ur. 28. 06. 2010r.
Zm. 03.05. 2017r.
Najcudowniejsza zwierzęca mordka na ziemi :')
Kontaktowanie:

Becia - moja świnka

Postautor: Becia <3 » 20 kwietnia 2016, 10:32

Hej! Jestem tu "nowa" jako użytkownik, ale korzystam z forum już od dawna. Mam świnkę o imieniu Becia. Mam tylko ją :sad: żadnej innej świnki. Ale spokojnie, spędzam z nią tyle czasu ile mogę. Od niedawna jej stan zdrowia się pogorszył, ale dzisiaj znowu wyskoczyła z klatki po trzech dniach i jest pełna sił. Ale niestety to nie wszystko - Becia być może będzie miała operację na cysty jajnikowe. Dzisiaj jedziemy do weterynarza na kontrolę i wyniki krwi pobieranej wczoraj. I mam pytanie, wiem że świnki ciężko znoszą narkozę, jeśli ktoś już miał taki przypadek, tzn. operacja i narkoza. To jak zniosła ją świnka? Bo wiem że może się już nie wybudzić z narkozy :( Becia będzie kończyła w czerwcu już sześć lat.

Becia na działce :)

12592313_1018263578214849_2420686356595428451_n.jpg

''Cza­sami ma się wrażenie, że zwierzęta, zwłaszcza młode, są jak­by naukow­ca­mi, którzy nie spoczną, póki nie zba­dają te­go, co ich interesuje'' - Antoni Kępiński

Awatar użytkownika

©(^´·´)©
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwietnia 2016, 22:21
Kontaktowanie:

Re: Becia - moja świnka

Postautor: ©(^´·´)© » 22 kwietnia 2016, 22:27

Wiesz, ja swoją świnkę mam 2 miesiące więc nie za bardzo mogę Ci pomóc, ale myślę, że jeżeli świnka bez operacji będzie się męczyć to lepiej byłoby zrobić ją. Bardzo Ci współczuję, niewyobrażam sobie życia bez Zbyszka :c


©(^´·´)©
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwietnia 2016, 22:21
Kontaktowanie:

Re: Becia - moja świnka

Postautor: ©(^´·´)© » 22 kwietnia 2016, 22:29

PS. Becia jest słodka ❤❤❤ taka kochana ;)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas