Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Prosiaczki Piko i Riko

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Pikoskinnypig
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 23 kwietnia 2016, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk
Świnki morskie: Piko
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: Pikoskinnypig » 26 kwietnia 2016, 15:27

madzia0902 pisze:Mam dwie różowe i jedną czarną

Obrazek




jejuuuu!!! jakie piękne prosiaczki <3 ja myślę też o zmianie klatki, bo mam tylko taką malutką 60x40 :C ale całe szczęscie Piko cały czas ma otwartą klatkę i biega po pokoju :)

´Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy´<3 - Colette

Awatar użytkownika

madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: madzia0902 » 26 kwietnia 2016, 18:17

Dziękuję :) Myślę że jak cały czas ma otwartą klatkę i biega po pokoju to nie ma potrzeby żebyś zmieniała na większą :) U mnie jak widzisz jest wykładzina w pokoju a moje wstrętne siury nie opanowały sikania do kuwety dlatego wybieg mają ograniczony ale duża klatka im to rekompensuje, muszą się jeszcze przemęczyć dwa miesiące aż się przeprowadzimy a tam będą kafelki więc będą mogły biegać do oporu :) A powiedz mi planujesz swojego łysolka wypuszczać jak będzie już ciepło na dwór na trawę? Bo ja mam taki plan ale nie wiem co z ich skórą czy smarować jakimś kremem z filtrem czy jak? :unsure:


Lora07
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 25 marca 2016, 15:55
Lokalizacja: Morąg
Świnki morskie: Tosia
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: Lora07 » 26 kwietnia 2016, 19:50

Ja widzę fotki :). Masz słodkie chrumaki:)

Kocham prosiaczki xD

Awatar użytkownika
Pikoskinnypig
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 23 kwietnia 2016, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk
Świnki morskie: Piko
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: Pikoskinnypig » 26 kwietnia 2016, 22:16

madzia0902 pisze:Dziękuję :) Myślę że jak cały czas ma otwartą klatkę i biega po pokoju to nie ma potrzeby żebyś zmieniała na większą :) U mnie jak widzisz jest wykładzina w pokoju a moje wstrętne siury nie opanowały sikania do kuwety dlatego wybieg mają ograniczony ale duża klatka im to rekompensuje, muszą się jeszcze przemęczyć dwa miesiące aż się przeprowadzimy a tam będą kafelki więc będą mogły biegać do oporu :) A powiedz mi planujesz swojego łysolka wypuszczać jak będzie już ciepło na dwór na trawę? Bo ja mam taki plan ale nie wiem co z ich skórą czy smarować jakimś kremem z filtrem czy jak? :unsure:


mój Pikuś już biegał na dworzu, u mnie na działce, ale mam problem bo zaczeły po nim chodzić mrówki... a nie chciałam żeby go pogryzły.. Słyszałam, że skinny można smarować filtrami ale takimi mocnymi, jak są dla malutkich dzieci :) A Piko uwielbia wylegiwać się na słońcu, jak jadę gdzieś autem to zawsze swoją dupcie wygrzewa, zmienia sie wtedy w taka wielka parówkę xD chyba mam nawet takie zdjęcie :D

Obrazek

´Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy´<3 - Colette

Awatar użytkownika
Pikoskinnypig
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 23 kwietnia 2016, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk
Świnki morskie: Piko
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: Pikoskinnypig » 26 kwietnia 2016, 22:17

Lora07 pisze:Ja widzę fotki :). Masz słodkie chrumaki:)


to jest jeden chrumek, nie toleruje zadnych innych świnek, po prostu jest samotnikiem:)

´Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy´<3 - Colette

madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: madzia0902 » 26 kwietnia 2016, 23:12

Cóż za kolejne piękne zdjęcie :) Ale on jest z Tobą zżyty, można tylko pozazdrościć :) No ja moje łysole też planuję dawać na dwór, może po prostu jakiś parasol rozstawię nad wybiegiem żeby ich słońce nie poparzyło, pomyślę jeszcze bo póki co to leje i jest zimno więc nie ma szans na wyjście na dwór :(


Awatar użytkownika
Pikoskinnypig
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 23 kwietnia 2016, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk
Świnki morskie: Piko
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: Pikoskinnypig » 27 kwietnia 2016, 6:59

madzia0902 pisze:Cóż za kolejne piękne zdjęcie :) Ale on jest z Tobą zżyty, można tylko pozazdrościć :) No ja moje łysole też planuję dawać na dwór, może po prostu jakiś parasol rozstawię nad wybiegiem żeby ich słońce nie poparzyło, pomyślę jeszcze bo póki co to leje i jest zimno więc nie ma szans na wyjście na dwór :(



Mozesz go stawiac w cieniu. Tylko pamietaj zeby miec "dach" bo sa sytuacje ze ptaki zabieraja swinki... bo mysla ze to szczurki.. kiedys gdzies nawet slyszalam ze jakis drapiezny ptak w miescie porwal yorka... wypuscil go z jakiejs odleglosci bo byl za ciezki i niestety umarl... takze piorytetem jest wychodzenir rano lub popludniu, dach nad glowa i mocny filtr :)

´Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy´<3 - Colette

Awatar użytkownika
Ulfhildr
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 17 lutego 2016, 15:54
Lokalizacja: mazowieckie
Świnki morskie: Bonifacy, Lord Biszkopt (XAVIER Bella Cavia), Blue Jean (Sue Wolf&Gang Cavies)
Ruda [*], Chojrak [*], Pepsi [*], Aurora [*], Kokosanka z domu Gadzina [*]
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: Ulfhildr » 28 kwietnia 2016, 13:29

Klatka łysoli Madzi jest kozacka, pewnie mają cały pokój do dyspozycji.
A u mnie jastrząb grasuje, 4 kury w ostatnim czasie nam ustrzelił, 1 dziennie. Także zagrożenie jest realne, nawet sobie tego nie wyobraziłam wcześniej. Zawsze trzymałam świnki na trawie pod górą od klatki.

Pozdrawiam,
Ulfhildr ;)
Nasza historia: http://forum.cavia.pl/viewtopic.php?p=160587#p160587

Awatar użytkownika
Pikoskinnypig
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 23 kwietnia 2016, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk
Świnki morskie: Piko
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: Pikoskinnypig » 15 maja 2016, 11:31

Obrazek

´Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy´<3 - Colette

madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Prosiaczek Piko

Postautor: madzia0902 » 15 maja 2016, 12:30

Uwielbiam tego Twojego świniaka :love:


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

  • Dołącz do nas