Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Wiewiórki z leśnej głuszy

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
caille
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 5 marca 2016, 21:27
Kontaktowanie:

Wiewiórki z leśnej głuszy

Postautor: caille » 14 maja 2016, 13:23

Zdaję sobie sprawę, że powitanie powinnam napisać już dawno temu, ale wiecie...prokrastynacja i te sprawy :lol:
Witam więc wszystkich forumowiczów z mojej leśnej głuszy, którą zamieszkiwały do niedawna dwie wiewiórki: Jaskier i Zoltan. Teraz wspólnie z chłopakiem wychowujemy trójkę dzikusów:

ZOLTAN
Obrazek
Obrazek
Zoltan to Samiec Alfa naszej gromadki. Jest największy i najbardziej niewyżyty :lol: Urodził się pod koniec stycznia, czyli ma około trzech miesięcy. Na początku uważaliśmy, że to Jaskier będzie rządzić, bo Zoltan był bardzo cichy i zawsze siedział na uboczu jednak od samego początku nie bał się dotyku i nawet gruchał. "Na kolanach" jest bardzo spokojny i rzadko się wierci, straszna z niego pieszczocha :)

JASKIER
Obrazek
Obrazek
Braciszek Zoltana. Czasami mamy wrażenie, że pomyliliśmy gatunki i Jaskier jest wiewiórką. To wieczny syndrom adhd, zawsze bryka i ciężko za nim nadążyć. Niestety nawet teraz najczęściej nie daje się pogłaskać jak Zoltan, chyba nie lubi dotyku. Myśleliśmy, że będzie piękną rozetką, a wyszło wiewiórcze nie wiadomo co :lol: Jest oczkiem w mojej głowie, reaguje na moje wołanie i czasami wskakuje na moje ręce :) Jest bardzo towarzyski i...tchórzliwy! Kiedy zabieramy Zoltana na kolana to Jaskier zaczyna biegać po klatce i go nawoływać i nie zamknie się dopóki nie oddamy kompana ;) Małego Charliego też na początku się bał, teraz jednak udaje dżentelmena i się do niego zaleca.

CHARLIE
Obrazek
Nasz najmłodszy kompan. Czarny jak smoła, kupiony 13-tego w piątek. Przypadek? :lol: Oj chyba nie, bo skradł nasze serca i po prostu nie mogło być inaczej. Jest z nami od wczoraj, więc na razie się aklimatyzuje. Będę aktualizować na bieżąco jeśli zechcecie to czytać ;D


Awatar użytkownika

Frania
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 21 grudnia 2015, 21:09
Świnki morskie: Frania
Kontaktowanie:

Re: Wiewiórki z leśnej głuszy

Postautor: Frania » 14 maja 2016, 14:59

Bardzo fajne powitanie :) Ładne zdjęcia.


Awatar użytkownika
ita79
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: 18 stycznia 2016, 23:47
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontaktowanie:

Re: Wiewiórki z leśnej głuszy

Postautor: ita79 » 14 maja 2016, 20:04

:love2: te czarne łapięta są rozbrajające . Wszystkie mordeczki masz piękne :)


befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Wiewiórki z leśnej głuszy

Postautor: befana30 » 15 maja 2016, 7:46

Uwielbiam te wiewiory :lol:
Zoltan wogole mi sie kojarzy z malym lwem, a Jaskier z irokezem- to pewnie przez ta zadziorna postawe jaka przyjal i odstajacy wlos na czubku glowy :D a Charlie to pewnie taki malutki, czarny jak smola aniolek, ktory gdy tylko podlapie jak sprawy w klatce stoja to zmeznieje i wyjdzie z niego diabelek :D

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Dołącz do nas