Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Karmelka + Poziomka

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Karmelka + Poziomka

Postautor: Dona » 28 maja 2016, 15:31

We wtorek przybyła do naszego domku nowa świneczka Poziomka. Poziomka została adoptowana z SPŚM. Na razie proces ustalania hierarchii jeszcze trwa. W tym babskim świecie na razie rządzi Karmelka, Ale od wczoraj Poziomka zaczęła się odgryzać :tooth: , więc kto wie jak to się skończy . Nie wiem czy uda mi się dołączyć zdjęcie bo pokazuje mi cały czas błąd :( (Poziomka to ta bardziej biała świeczka, a Karmelka karmelowa :) )
Załączniki
IMG_20160706_061652.jpg


Awatar użytkownika

Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Re: Karmelka + Poziomka

Postautor: Dona » 6 lipca 2016, 9:11

Udało mi się dzisiaj dodać zdjęcie moich świneczek (w końcu ), poniżej dołączam jeszcze parę fotek klatki według mojego projektu, własnoręcznie zmontowanej przy pomocy męża :tooth: i na końcu zdjęcie wybiegu, praktycznie non stop otwartego.
Załączniki
IMG_20160706_062115.jpg
IMG_20160706_070217.jpg
IMG_20160706_062102.jpg


Mia
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 3 sierpnia 2016, 0:22
Kontaktowanie:

Re: Karmelka + Poziomka

Postautor: Mia » 3 sierpnia 2016, 0:27

Jak świnki dogadają? Nie ma między nimi zazdrości ani rywalizacji?


Carmelowawariacja
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30 grudnia 2015, 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Moja świnka Amelka, która zmarła 16.01.15r. KOCHAM CIĘ AMELKO! [*]
Kontaktowanie:

Re: Karmelka + Poziomka

Postautor: Carmelowawariacja » 3 sierpnia 2016, 16:00

Skąd Pani ma te kraty na wybiegu? Były od normalnej klatki czy jak? Poza tym ładne prosiaki ;) I może Pani mi powiedzieć skąd ma ten dry bed?


Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Re: Karmelka + Poziomka

Postautor: Dona » 3 sierpnia 2016, 17:41

Świneczki w klatce nie zwracają za bardzo na siebie uwagi. Nie gryzą się, ale miłości też nie ma. Za to na wybiegu ładnie się razem bawią. Ganiają się, popkornują, albo chodzą za swoimi kuperkami :tooth: . A najbardziej lubią jak siedzę pośrodku a one biegają w kółko mnie sprintem, od czasu do czasu wskazując i zeskakując mi z kolan (ja też to lubię :lol: ).
Drybed kupiłam z allegro.
Kraty na wybiegu rzeczywiście są od innej klatki. Zanim zbudowałam to co teraz mają, kupiłam klatkę 80 ferplast (i karty na wybiegu są właśnie od niej , połączone paskami zaciskowymi), klatkę 100 (z niej kratki są teraz w nowej klatce) i płotek do wybiegu, który też jest teraz częścią nowej klatki, tak więc nakombinowałam :rotfl: .


Carmelowawariacja
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30 grudnia 2015, 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Moja świnka Amelka, która zmarła 16.01.15r. KOCHAM CIĘ AMELKO! [*]
Kontaktowanie:

Re: Karmelka + Poziomka

Postautor: Carmelowawariacja » 3 sierpnia 2016, 21:33

Aha, dziękuję za odpowiedź ;) Chciałabym mieć nową świnkę, a raczej dwie, ale rodzice się nie godzą :/


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

  • Dołącz do nas