Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam wszystkich miłośników świnek morskich!

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
LubięMakaron
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 lipca 2016, 8:04
Świnki morskie: Gwiazdka [*] i Tundra
Kontaktowanie:

Witam wszystkich miłośników świnek morskich!

Postautor: LubięMakaron » 18 lipca 2016, 8:30

W swoim życiu świnkę morską posiadałam jeden raz. Niestety odeszła za teńczowy most :sad: Pozostawiła po sobie nie tylko akcesoria, ale też niezmywalny ślad w moim sercu. Nastał czas dziwnej pustki. Mam jeszcze psa, ale czegoś, a raczej kogoś brakowało. Niedawno zdecydowałam się na zakup świnki morskiej. To świetne zwierzaczki, a Gwiazdka była wręcz wspaniała! Będę mogła sobie przypomnieć, jak to jest być opiekunką prosiaczka :) Na forum zarejstrowałam się po to, żeby dobrze przygotować się ma przyjęcie nowej lokatorki. Bardzo mi się tu podoba i znalazłam już wiele ciekawych informacji.
Pozdrawiam cieplutko!

Obrazek

Awatar użytkownika

Monika966
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 17 listopada 2016, 11:26
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich miłośników świnek morskich!

Postautor: Monika966 » 2 grudnia 2016, 13:07

Nie kupujemy w zoologach zwierząt, takimi czynami wspieramy pseudochodowle. Polecam adopcje z SPŚM.
https://www.youtube.com/watch?v=7As7tEr7wBk filmik o tym, jaką drogę zwierzęta przechodzą zeby trafić do sklepu zoologicznego.
Polecam również adopcję drugiej świnki, poniewaz swinki to zwierzątka stadne i muszą mieć towarzysza, jeśli masz jakieś pytania to zapraszam na priv :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

  • Dołącz do nas