Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam wszystkich!

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Witam wszystkich!

Postautor: Caviova » 21 stycznia 2017, 17:55

Więc tak... Przeglądam to forum już od baaardzo długiego czasu ( już nawet znam na pamięć nicki osób bardzo często udzielających się na forum-myślę, że te osoby wiedzą, że o nie chodzi :P- i które bardzo serdecznie pozdrawiam ;) ).
Zarejestrowałam się dopiero teraz. Mam 3 świnki: Felkę ( ok.2 lata :D, gładkowłosa), Pętelkę ( ok. 8-9 msc :naughty: rozetka ) oraz Tosię (ok 2 msc :tooth: również gładkowłosa ). Miałam też Colę ( skinny, 2 msc ) - dokładnie przez miesiąc - niestety maleństwo odeszło od nas w nocy z Sylwestra na Nowy Rok ( była chora...) :sad: .
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie? :blush:

Postaram się również dzielić swoją wiedzą (chociaż na pewno nie dorówna ona wiedzy niektórych użytkowników, ale zawsze może pomóc).

Ps. Jeżeli bym popełniała jakieś błędy, to bardzo proszę o upomnienie mnie, i ewentualne nauczenie czegoś.

Pozdrawiam :)


Awatar użytkownika

Juliuszjulajulcia123
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 5 grudnia 2016, 19:56
Świnki morskie: Moja świnka ma na imię Łatka.
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Juliuszjulajulcia123 » 24 lutego 2017, 19:15

Caviova pisze:Więc tak... Przeglądam to forum już od baaardzo długiego czasu ( już nawet znam na pamięć nicki osób bardzo często udzielających się na forum-myślę, że te osoby wiedzą, że o nie chodzi :P- i które bardzo serdecznie pozdrawiam ;) ).
Zarejestrowałam się dopiero teraz. Mam 3 świnki: Felkę ( ok.2 lata :D, gładkowłosa), Pętelkę ( ok. 8-9 msc :naughty: rozetka ) oraz Tosię (ok 2 msc :tooth: również gładkowłosa ). Miałam też Colę ( skinny, 2 msc ) - dokładnie przez miesiąc - niestety maleństwo odeszło od nas w nocy z Sylwestra na Nowy Rok ( była chora...) :sad: .
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie? :blush:

Postaram się również dzielić swoją wiedzą (chociaż na pewno nie dorówna ona wiedzy niektórych użytkowników, ale zawsze może pomóc).

Ps. Jeżeli bym popełniała jakieś błędy, to bardzo proszę o upomnienie mnie, i ewentualne nauczenie czegoś.

Pozdrawiam :)








Im więcej uczestników na forum tym lepiej!!! Witam cię w naszych skromnych progach ;)


Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Peggy » 25 lutego 2017, 18:21

A ja witam Cie juz od dawien dawna , co juz wiesz :sly: :P
Coli wysyłamy tęczowe serduszko, a za resztę prośków trzymamy kciuki by sie cudnie chowały! :)

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Caviova » 25 lutego 2017, 18:34

Dziękuje za przemiłe powitanie! :blush: Ja co prawda już sama się rozgościłam :naughty: ale i tak mi miło. :)
Mam nadzieję, że Coluś jest już tam szczęśliwa, i że się kiedyś zobaczymy, tam, za Tęczowym Mostem...[*]



Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

  • Dołącz do nas