Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

małe powitanie :)

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 12 lutego 2017, 13:11

Dziekuje ogromnie i wzajemnie!!

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 8 marca 2017, 8:16

....
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2017, 11:07 przez Peggy, łącznie zmieniany 3 razy.

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Caviova » 8 marca 2017, 8:22

Bardzo się cieszę!! :yahoo: Będą .Ialy u Ciebie jak w raju. :D


Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 10 marca 2017, 22:29

Kiedy chłop się wypiera po czym robi Ci projekt drewnianej klatki.. :lol: :blush: coś się chyba komuś trochę odmieniło.. :look:

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 11 marca 2017, 22:26

mair81 pisze:Pochwal się Peggy klatką i świnkami.


Klatka "tymczasowa" :
http://imgur.com/a/nbTbi
Dlaczego tymczasowa? Bo już mam projekt na klatkę drewnianą, którą wykonam z kuzynem/wujkiem wiosną późniejszą albo latem ^^ (: bo pręty mnie denerwują strasznie.. i jakoś tak niepraktycznie mi :(

A zdjęcie mojej świnki jest wyżej, nowe zdjęcia dodam tak gdzieś za 2 tygodnie^^'

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

zmija43
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 2 marca 2017, 19:59
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Klemens, Elvis
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: zmija43 » 12 marca 2017, 8:47

Ha Peggy czyżbyśmy miały stać się przyszywaną rodziną? :) - wnoszę po scenerii zdjęć :)
Zdradź mi jki patent masz na dno klatki - dry bed i coś pod nim? miotam się odkąd mam świnki i ciągle cos mi nie pasuje z podłożem :)


Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 12 marca 2017, 9:26

Ooo masz na myśli, że ta sama hodowla :naughty: ? a jakie Ty masz świnki? Rasa i od kiedy? :blush:
Co do klatki narazie mam vetbed, a pod nim podkład higieniczny, ale później jak będę wymieniać na dniach to zobaczę czy zostanę przy podkładach higienicznych czy pellet dam też pod vetbed. Z podkładami to jest tak, że moi rodzice mają małego psa, więc jak ja sobie od czasu do czasu odwiedzając ich po cichaczu skubnę od nich jeden podkład to nie zauważą :D Więc zostanę przy podkładach chyba , bo wiadomo - taniej mnie to wyniesie. : P

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

zmija43
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 2 marca 2017, 19:59
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Klemens, Elvis
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: zmija43 » 12 marca 2017, 14:22

Tak, ta sama :)
A u mnie synowie pułku i pułkownikowej, czyli świńskie kundelki dość wiekowe :) jeden jest u mnie jakieś 8 lat, drugi 4 lata :)
Teraz czekamy na maluszka z hodowli :) już się nie możemy doczekać, snujemy plany budowy klatki i szukamy rozwiązania podłoża idealnego...no prawie :)


Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 12 marca 2017, 14:36

Pokaż prosiaczki kiedyś! :)
Ja jestem hodowcami zachwycona : P
8 i 4, fiufiufiuuu. Jak wyglądały Wasze początki? Od razu wiadomo było, że dwa albo wcale?
Maluszka z hodowli.. rasy?
Co do budowy klatki coś o tym wiem. Mam tylko dwa prosiaczki, a myślę o większej, drewnianej , bo już mnie wkurzają pręty metalowej klatki. Zahaczysz, "zabrzęczy", one się boją tego dźwięku , podskakują wystraszone.. A tak? będzie mi wygodniej sprzątać coś, co nie będzie miało "sufitu", który w trakcie sprzątania bardzo mnie ogranicza.
No i nie będzie tego obijania się, więc prosiaczki będą miały mniej stresu.
Ja mam dwie damy ; D ale.. jeśli wszystko będzie przebiegało tak jakbym chciała, to może za parę lat też przygarnę trzecią. Tylko tym razem już moja wymarzona rasa i kolorystyka, bez żadnej dyskusji , koniec!

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

zmija43
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 2 marca 2017, 19:59
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Klemens, Elvis
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: zmija43 » 12 marca 2017, 14:45

Mam klatkę 120 i w sumie pręty nie są złe, mam za co zaczepić hamaczek, a moje prośki wyszkoliły córkę i jak im czegoś brakuje to uderzają paśnikiem o pręty - działa na nieletnią lepiej niż budzik :D
Nie, nie są z hodowli i pierwszy prosiek był sam. Potem nastał Klemens, do niego dołączyła świnka z adopcji, a po jej odejściu Elvis i tak sobie we dwóch siedzą na włościach.
My się zakochałyśmy w cuy :) no jakoś tak wyszło i już :)
A hodowczyni jest super osobą, po jednej rozmowie ma się wrażenie, że zna się całe życie i przegadać pół dnia można :)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Dołącz do nas