Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

małe powitanie :)

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 12 marca 2017, 14:55

Ja w drewnianej stwierdziłam jak coś, to na hamaczki zrobię specjalne miejsce, wwiercę w deski wkręty i będzie na czym wieszać. Przynajmniej narazie tak myślę, zobaczymy co wyjdzie w praniu.
To widzę, że córka ma naturalny budzik, nie trzeba baterii kupować do tego co byłby na szafce :naughty:
Dwóch Panów i teraz dołącza ten Cuy z hodowli? Ten taki z czerwonymi/rubinowymi oczkami? :sly:
Hodowczyni, faktycznie pozytywna osoba , można porozmawiać na wiele tematów no i ja osobiście widziałam jakie ma podejście do świnek i byłam tym widokiem zauroczona. Ba! Nadal jestem :)

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 2 kwietnia 2017, 10:40

.....
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2017, 11:07 przez Peggy, łącznie zmieniany 1 raz.

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Darom » 2 kwietnia 2017, 11:13

Takie świnie czerwono-okie są brzydkie. Fstrętne. Jakby były chore - tak wyglądają.


Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 2 kwietnia 2017, 11:16

czerwono okie? - żadna z nich nie ma czerwonych oczu :shock: , eee... okulary sobie kup? :lol: :shock:
Każdy ma swój gust, to że Tobie one odpowiadają obchodzi mnie tyle co lot kupy do Wietnamu :lol:
Nie muszą, z gustem jest jak z du*ą , każdy ma swoją xD
Najważniejsze jest to, że moje serce podbiły :sly:

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

chocolate Monster
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 13 września 2016, 14:51
Lokalizacja: Kraków
Świnki morskie: Stefan [*],G&H
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: chocolate Monster » 2 kwietnia 2017, 12:09

Cudne dziewczynki :) Czoko to można powiedzieć moja "imienniczka" xD

Darom pisze:Takie świnie czerwono-okie są brzydkie. Fstrętne. Jakby były chore - tak wyglądają.

Aha...?


Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Caviova » 2 kwietnia 2017, 13:40

Darom pisze:Takie świnie czerwono-okie są brzydkie. Fstrętne. Jakby były chore - tak wyglądają.


Oj Darom, nie każdemu muszą się podobać, ale ja się zastanawiam w ogóle, do czego ty to powiedziałeś? Żadna z świnek Peggy nie ma czerwonych oczu, wiec...? Hmm, no nie wiem o co Ci chodziło. :lol:
Cóż, zabłysnąłeś jak chrząstka w salcesonie... :lol: Może dla Ciebie świnki z czerwonymi oczkami są "FSTRĘTNE" , ale innym mogą się podobać. Tak czy owak nawet jeżeli nie podobają Ci się czerwonookie, to dalej nie wiem czemu napisałeś to akurat TU, bo tak jak mówię - świnki Peggy mają czarne (czy bardziej brązowe? :blush: ) oczka.
I naprawdę Darom - zastanowiłbyś się czasem zanim coś napiszesz. ;)

Ps. Peggy, cudne kobitki. :blush:


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Darom » 2 kwietnia 2017, 15:35

Caviova pisze: Żadna z świnek Peggy nie ma czerwonych oczu, wiec...? Hmm, no nie wiem o co Ci chodziło. :lol:

Peggy pisze:czerwono okie? - żadna z nich nie ma czerwonych oczu :shock: , eee... okulary sobie kup? :lol: :shock:

Proszę bardzo... :naughty:
Peggy pisze: Ten taki z czerwonymi/rubinowymi oczkami? :sly:


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Darom » 2 kwietnia 2017, 15:38

Darom pisze:
Caviova pisze: Żadna z świnek Peggy nie ma czerwonych oczu, wiec...? Hmm, no nie wiem o co Ci chodziło. :lol:

Peggy pisze:czerwono okie? - żadna z nich nie ma czerwonych oczu :shock: , eee... okulary sobie kup? :lol: :shock:

Proszę bardzo... :naughty:
Peggy pisze: Ten taki z czerwonymi/rubinowymi oczkami? :sly:

Jeśli świnia ma takie oczka to ma je barwione, albo jest to oznaką przebytych chorób lub jest aktualnie chora na coś i długo nie pociągnie.


Awatar użytkownika
Kotone
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 23 lutego 2017, 21:07
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Czarny, Jeżyk i Maciuś :) <3
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Kotone » 2 kwietnia 2017, 15:47

Śliczniusie są ale już Ci to mówiłam Peg ;) A co do Ciebie Darom to ogarnęłabym najpierw słownik ortograficzny, a potem bym się wypowiadała bo Twoje słownictwo jest FSTRĘTNE :lol: Po raz kolejny obrażasz kogoś, jak nie ludzi to teraz świnki poza tym te dwie panienki na obrazku nie mają czerwonych oczu więc do czego pijesz? Jak masz jakiś problem ze sobą to go rozwiąż zamiast ludziom i świniom krew psuć. A to że niektóre prosiaki mają rubinowe oczka wcale nie odbiera im uroku osobistego, jeśli się kocha zwierzęta to ma się gdzieś jaki mają kolor oczu, brody czy tyłka. Zastanów się na drugi raz co piszesz bo Twoje zachowanie zaczyna już tutaj niektórym ciążyć.

A i jeszcze jedno kolor oczu jest uwarunkowany genetycznie, są rasy świnek które z natury mają kolor rubinowy więc nie pisz głupot że są chore i długo nie pociągną :-/


Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: małe powitanie :)

Postautor: Peggy » 2 kwietnia 2017, 16:32

Darom pisze:
Caviova pisze: Żadna z świnek Peggy nie ma czerwonych oczu, wiec...? Hmm, no nie wiem o co Ci chodziło. :lol:

Peggy pisze:czerwono okie? - żadna z nich nie ma czerwonych oczu :shock: , eee... okulary sobie kup? :lol: :shock:

Proszę bardzo... :naughty:
Peggy pisze: Ten taki z czerwonymi/rubinowymi oczkami? :sly:


Hahahahahhahahaa PADŁAAAAM!! :lol:
Chłopie! Ty czytaj ze zrozumieniem [ są strony wstecz, na korych jest poczatek dialogu].To pytanie było skierowane do innej osoby z forum, bo akurat przygarniala prosiaczka z
Hodowli. Pytalam, czy swinka ktora bierze z hodowli ma rubinowe oczka. Nigdzie nie bylo stwierdzenia,ze moje maja rubinowe oczy.
Poza tym swinkom sie oczu NIE BARWI :lol: to nie pisanka... :lol:
Tak jak Kotone wspomniała, swinki niektore maja uwarunkowany kolor rubinowy oczek genetycznie.

Kotone pisze:jeśli się kocha zwierzęta to ma się gdzieś jaki mają kolor oczu, brody czy tyłka.

Święta prawda!

Swoją drogą jak poszłam poznać Żubrówkę, to sie nie nastawialam że ją kupię. Raczej wyobrazalam sobie, ze moja swinka bedzie miala jasne umaszczenie. Sceptycznie bylam nastawiona do niej.
Ale wszystko sie zmienilo odkad ja zobaczylam i hodowczyni dala mi ja na rece . Urzekla mnie i za nic w swiecie bym jej teraz nie oddala!

Ps. Caviova, Kotone , Chocolate ( imienniczko ;D ) dziękuję ! :)

Ps2. Caviova, obie majà czarne, chociaz..
Moze Czekolada ma takie wpadajace w ciemny braz.

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas