Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witajcie raz jeszcze! ^^

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Blackbird
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 10 marca 2012, 17:02
Świnki morskie: Tosiek, Kajtek [*], Fredek
Kontaktowanie:

Witajcie raz jeszcze! ^^

Postautor: Blackbird » 16 lutego 2017, 12:22

Co prawda tworzyłam już post w tym dziale, ale to było całe pięć lat temu, potem przestałam niestety regularnie uczęszczać na forum - postanowiłam się więc przywitać z wami raz jeszcze :) Sporo się pozmieniało. Opisywałam mam wówczas czteromiesięczne świnki - Tosia i Kajtka.
Tosiek sporo urósł - jest pięcioletnim starym kawalerem, dostojnym i eleganckim, a Kajtek... Kajtka nie ma ze mną od kilku miesięcy, przeżył jedynie cztery lata - według weterynarza miał genetyczną chorobę, która uniemożliwiała mu przybranie na wadze. Mimo karmienia lucerną, bobofruitami, karmą ratunkową - a apetyt miał dobry - był dwa razy lżejszy niż być powinien. Do naszego stada niedawno dołączył dzieciaczek - mimo, iż wiedziałam, że będzie to świnek długowłosy, bo od początku kudłaty jak sam czort, to ku mojemu zdziwieniu futerko całkiem elegancko się kręci :D Poznajcie zatem i Fredka.
Obrazek
Obrazek
Mam już dwadzieścia lat, o świnkach wiem znacznie więcej niż wiedziałam dawniej. Spełniło się też moje marzenie - jestem już na drugim roku weterynarii i moje życie jest tak bogate w zwierzęta, jak tego zawsze chciałam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!


Awatar użytkownika

Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: Witajcie raz jeszcze! ^^

Postautor: Caviova » 16 lutego 2017, 14:38

Witamy i pozdrawiamy raz jeszcze (a ja pierwszy raz :D ). :)
Ps. Piękne prosiaczki. ;)


Awatar użytkownika
Żaneta_Radom
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: 16 października 2016, 9:12
Lokalizacja: Radom
Świnki morskie: Kris Moris, Lary i Santi
Kontaktowanie:

Re: Witajcie raz jeszcze! ^^

Postautor: Żaneta_Radom » 16 lutego 2017, 18:10

Witaj :)

Myślenie jest trudne, dlatego większość ludzi woli osądzać

Zapraszam do bliższego poznania mojej gromadki:
http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/ ... =55&t=7155


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Dołącz do nas