Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Lara1234
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 6 marca 2017, 17:20
Świnki morskie: Florka, Wisienka
Kontaktowanie:

Witam

Postautor: Lara1234 » 6 marca 2017, 17:47

Witam. Jestem właścicielką 2 świnek: Florki i Wisienki. Florka jest matką Wisienki. U mnie w domu świnki są od wielu lat. Najpierw był Squi Skłidi Chrumkacz 2. ( 2 ponieważ wcześniej była świnka ale nie było mnie na świecie) kupiliśmy mu koleżankę Sonię. Myśleliśmy że będą małe świnki ale nic z tego... Gdy 7-letni Squi zdechł kupiliśmy dla soni koleżankę Florcię. Po pewnym czasie okazało się że jest w ciąży. Urodziła 2 maluchy: Perełkę i Rudego. Perełka gdy podrosla pojechała do mojej koleżanki i razem z jej nowym towarzystwem, miłym Romeem (Romeo:) ) miała już 4 mioty po kilka świnek. Rudy został u mnie w domu i nie wiem w jaki sposób jego matka z nim zaszła w ciążę. Bardzo się natrafiłam że będą miały wady gen. ale nic się nie stało. Urodziło się 3. Jeden zdechł przy porodzie. A reszta : Wiśenka i Nestle urodzili się w pełni zdrowi. Niestety Rudy zdechł, po kilku tygodniach oddaliśmy Nestla do nowego domu, a 5-letnia Sonia odeszła z tego świata :sad: . I tak zostały Wiśenka i Florka.
:)


Awatar użytkownika

Caviova
Użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 16:36
Świnki morskie: Felka, Pętelka i Tosia. :)

Cola [*]
Kontaktowanie:

Re: Witam

Postautor: Caviova » 6 marca 2017, 17:50

Cześć Laro, witamy na forum. ;)



Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas