Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Fazzy
Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 28 maja 2007, 8:43
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Witam

Postautor: Fazzy » 28 maja 2007, 13:53

Witam. Nazywam się Damian i mieszkam w Białymstoku razem ze swoją gromadką zwierząt :)
Moja przygoda ze świnkami rozpoczęła się bardzo dawno temu...
Moja siostra kupiła sobie męskiego osobnika(gładkowłosego). Pikuś żył u nas prawie 9 lat.
Przez ten czas cała rodzinka zdążyła się do niego przywiązać a jego strata zostawiła trwały ślad w naszych sercach.Świnek ten był zawsze radosny. Uwielbialiśmy wydawane przez niego dźwięki. Niestety nie mamy z nim zdjęć. Nie było jeszcze cyfrówek a zdjęcia wywołane- są gdzieś na dnie starej szafy :]
Po jego śmierci przyszedł czas na następnego ulubieńca. Jako jeszcze mały chłopiec poszedłem do sklepu i za własne pieniądze sprawiłem sobie peruwiańskiego przyjaciela :) Gacek był piękny.Jego długa i lśniąca sierść wprawiała w zachwyt każdego .Kochałem się z nim bawić. Przeżyliśmy tyle świetnych chwil... Oto on:
Obrazek
Tu Gacek ma ok 5 lat

Niestety Gacusiowi nie było pisane długie życie.Odszedł dosyć niedawno (miesiąc temu). Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Po jego śmierci odczuwamy pustkę całą rodziną.

Myślę,że minęło już wystarczająco dużo czasu na przemyślenia.
Planuję kupić świnkę morską. Jeszcze nie wiem,czy będzie to świnek z rodowodem,czy też z Zoologika. Ważne, że znowu będę miał przyjaciela :) :)
A obecnie marzy mi się znowu peruwian albo US Teddy... Tej drugiej rsy nie miałem więc może warto spróbować?

A tak poza tym to posiadam również szynszyla standardowego,żółwia stepowego oraz krabika tęczowego.

Pozdrawiam wszystkich Prosiomaniaków :hyhy:


Awatar użytkownika

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 28 maja 2007, 14:26

Witaj w forumowym gronie :) Wierzę, że znajdziesz następnego, tego jedynego prosiaka ;)

Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 28 maja 2007, 15:18

FuzzFace, witaj serdecznie na forum :D
Faktycznie Gacuś był przepiękny, pierwsza świnka zapewne też była wyjątkowa. Ja po upływie wielu lat nadal pamiętam mojego pierwszego prosiaka, czasem się wspomina te chwile spędzone razem.

Wierzę, że nie będziesz musiał długo czekać na kolejnego prosiaczka. Mam nadzieję, że szybko zagości u ciebie nowy sierściuch i będzie miał cudowne życie :D
Jak tylko będziesz miał nowego prosiaka, to koniecznie się pochwal :)
No a na razie zapraszam do częstego pisania :hyhy:

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika
kaja111
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:16
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Postautor: kaja111 » 28 maja 2007, 15:24

Witam cie serdecznie na forum. Gacek był cudowny i to nieprawda że było mu dane krótkie życie pod obrazkiem jest napis że miał na zdjęciu 5 lat, to naprawde dobry wiek dla świnki. Mam nadzieję że niedługo znajdziesz świnkowego przyjaciela, trzymam kciuki z całej siły ;)
P.S Wybrałeś cudowne rasy, jak mozna nie kochać tych szwajcarskich misiów? :hyhy:

Obrazek

Awatar użytkownika
Fazzy
Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 28 maja 2007, 8:43
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: Fazzy » 28 maja 2007, 16:04

Dziękuję Wam za tak miłe przyjęcie na forum :) :super:


Faktycznie Gacuś był przepiękny, pierwsza świnka zapewne też była wyjątkowa

Moim skromnym zdaniem to wszystkie moje zwierzęta są wyjątkowe :hyhy: ,heh

Wierzę, że znajdziesz następnego, tego jedynego prosiaka

Mam nadzieję że niedługo znajdziesz świnkowego przyjaciela, trzymam kciuki z całej siły

Dziękuję bardzo. Ja też w to wierzę. Myślę, że następny prosiaczek przybędzie bardzo szybko do mojego domu :) Na samą myśl o tym uśmiech ciśnie mi się na twarz :D

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów!!



Ale macie cudowne potworki :serce:


moherek
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 27 grudnia 2006, 13:12
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Postautor: moherek » 28 maja 2007, 16:09

Cześć Damian :D

Miałeś naprawdę piękną świnkę. A skoro podobają ci się dwie rasy to spraw sobie 2 świnki - peru i US teddy. Myślę że to najlepsze rozwiązanie :hyhy:

Obrazek

Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Postautor: Guffi » 28 maja 2007, 16:42

[quote="moherek"]Myślę że to najlepsze rozwiązanie Hyhy[/quote]
Pomyślałam o takim samym :P

Witaj, trzymamy kciuki, aby wymarzony świniaczek jak najszybciej u Ciebie zagościł :)


Awatar użytkownika
Fazzy
Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 28 maja 2007, 8:43
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: Fazzy » 28 maja 2007, 16:55

Dziękuję za zainteresowanie ;)
O tym żeby sprawić sobie dwa prosiaczki nie pomyślałem :hyhy: Pożyjemy zobaczymy. Będę się musiał nad tym poważnie zastanowić :D .

I będę musiał kupić nowe mieszkanko dla pupili(a) ,ponieważ tamte się już wysłużyło za tyle lat :zdziwko:
Już nie mogę się doczekać :rotfl:


Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Postautor: Guffi » 28 maja 2007, 18:02

Najlepiej kup metrowe, albo 120cm, świnki uwielbiają się wyszaleć w takich willach :) , ja polecam firmę Ferplast, bo jest najprostrza w "obsłudze" (przednie drzwiczki).

Swinki bardzo lubią wzajemne towarzystwo. ja dopiero teraz widzę jak lubią razem przebywać, przedtem miałam jedną, dokupiłam dla towarzystwa po prawie dwóch latach drugą i... narazie trzecią :P


Awatar użytkownika
motylek1007
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 4 kwietnia 2007, 21:42
Kontaktowanie:

Postautor: motylek1007 » 28 maja 2007, 18:34

Witam Cie na forum :)

miło czyta sie jak ktoś tak dba o świnki :)

Mam nadzieje ze szybko znajdziesz taka wymarzoną i ona też dozyje starosci u Ciebie.
Najlepiej byłoby jakbys kupil od razu dwie - wiem co mówie mialam jedna, teraz wiezialam 2 od razu i widzę ogromna różnice

Bibi - spokony i zrównoważony kawaler
Czandor - rozbrykany prowodyl ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

  • Dołącz do nas