Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Witam serdecznie ;)

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Eliza
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28 czerwca 2017, 21:12
Kontaktowanie:

Witam serdecznie ;)

Postautor: Eliza » 28 czerwca 2017, 21:23

Od niedawna mieszka ze mną adoptowana świnka morska imieniem Stefcia. Mimo młodego wieku wiele przeszła. Adoptowana z ogłoszenia na pewnym znanym portalu...jak się później okazało - z pakietem.
Jest obecnie mamusią dwóch uroczych prosiaków :D póki co nadałam im imiona Mela i Kosta, choć do końca nie jestem jeszcze pewna ich płci.

Witamy wszystkich forumowiczów, mam nadzieję, że wkrótce poszerzę swoją wiedzę oraz przede wszystkim liczę na Waszą pomoc w odróżnieniu płci świnek.

Pozdrawiam,
Eliza.


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie ;)

Postautor: Darom » 28 czerwca 2017, 21:53

Witamy, Witamy śliczniutko i pozdrawiamy :)


Awatar użytkownika
Kluzka
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 7 marca 2017, 9:14
Lokalizacja: Wałbrzych
Świnki morskie: Ewa, Eleonora, Dagmara, Bernadetta, Antonina, Ambrozja, Hiacynta, Wiolka, Melania, Mikołaj, Alfredo, Leonadro, Róża, Hieronim, Barbara[*]
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie ;)

Postautor: Kluzka » 29 czerwca 2017, 8:17

Lepiej upewnij się co do płci małych i - już trzytygodniowy chłopiec jest w stanie wpakować swoją mamuśkę w kolejną ciążę, której samica może nie przeżyć lub urodzić martwe młode.
Podlinkuję zbiorowy temat, gdzie forumowicze sprawdzają płeć świnek, jeśli ich właściciel nie ma pewności: https://forum.cavia.pl/viewtopic.php?f=9&t=4638
Mam nadzieję, że Ty i Twoje świnki znajdziecie tu wszystkie interesujące informacje :)

If I didn't have Guinea Pigs, my clothes would not have fur, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty ! :love:


Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

  • Dołącz do nas